Rozplýváte se nad karbonovými rámy? My v bikeru určitě. Jejich možnosti a vlastnosti jsou v mnoha cyklistických odvětvích k nepřekonání. Nebýt však Cannondalu, možná by práce s karbonem nedosáhla takových pokroků, díky kterým je dnes doslova na výsluní. Poznávacím znakem mnoha modelů, je už pěkných pár let také jednonohá vidlice Lefty, konstrukční unikát, který šetří cenné gramy a posouvá pevnostní a zkrutné limity materiálů.

Zdroj: bikero.cz s.r.o.

A proč o této legendární značce píšeme právě teď? Když na ni mnoho cyklistů jen zasněně pohlíží pro její vyšší cenu? – Opak je ale pravdou! V bikeru totiž Cannondalu snižujeme ceny, přesně teď! Ve špičce sezóny! Zlevnili jsme nejen kola, ale i doplňky ke kolům, oblečení – prostě vše tak, abyste si mohli splnit své sny bez výčitek! Na tuto značku máme nyní slevy až 50 %!

Jedním ikonickým modelem je Scalpel. Bike, který prostě musíte přijít do bikera očíhnout, protože jeho poslední verze „Si“ je designovým i technologickým unikátem. Scalpel je odjakživa kolo pro vyhrávání závodů. Lehký, superrychlý a ovladatelný celek, je po úpravách v roce 2017, navíc mnohem schopnější ve sjezdu, díky přiostřené geometrii.

Zdroj: bikero.cz s.r.o.

Ještě rychlejší je model F-Si, který nám také pyšně číhá na prodejně. Jen vyrazit! Tohle kolo zvládá maratony a všechny dlouhé, náročné tratě s prstem v nose. Přívětivé je však i pro méně náročného uživatele, který pouze touží po maximálně lehkém kole a snadné jízdě. Skladem máme hned několik variant osazení…

Zdroj: bikero.cz s.r.o.

Co by byl Cannondale bez silničních modelů, to si ani nechceme představit. Caad, SuperSix, nebo třeba Synapse – legendární silniční kola s tolik rozličným charakterem. Jen si je na prodejně prohlédněte a zkuste spočítat všechny funkční detaily. Ano, i zde, právě díky karbonu, dosáhl Cannondale parádních počinů. Zadní stavba, která má lehce pružné vzpěry pro větší komfort a pohodlí na dlouhých vyjížďkách. Málokdo může u svých kol bez ostychu přidat slova, jako jsou „nejrychlejší“, „nejpevnější“ a „nejlehčí“. Cannondale ano!

Zdroj: bikero.cz s.r.o.

 

Teď už není nad čím přemýšlet. Prostě jen zajít do prodejny bikero v Hradci Králové (Novákovy garáže), nebo si vybrat na www.bikero.cz

A nezapomeňte - Nyní si Cannondale může dovolit opravdu každý! Slevy máme až 50 %!

Přijďte se o tom přesvědčit co nejdříve! Dostupných modelů ubývá…

Zdroj: bikero.cz s.r.o.