Okolí jezera Katlov se opět chystá na velkolepou událost pro celou rodinu. Osmý ročník Dětského dne se bude konat v sobotu 1. června 2024 od 9:00 hodin a slibuje nezapomenutelný zážitek pro všechny návštěvníky. Program nabídne ukázky všech záchranných složek ČR, hudební vystoupení a spoustu aktivit pro děti i dospělé.

Tato akce přinese bohatý program pro všechny věkové kategorie. Jedním z hlavních lákadel bude přítomnost všech záchranných složek České republiky. Policisté představí statickou ukázku práce s dronem a techniku dopravní služby. Hasičský záchranný sbor se postará o dynamickou ukázku práce s hasičskou technikou. Zdravotnická záchranná služba Středočeského kraje představí svůj velký vůz Rychlé zdravotnické pomoci.

Na návštěvníky bude čekat také bohatý doprovodný program, který potrvá až do 18:00 hodin. Kapela Rádia Blaník a Quick Setup zajistí hudební zábavu, koncert Sáry Milfajtové s kapelou Kuf Band nabídne nezapomenutelný hudební zážitek. Rybář, cestovatel a dobrodruh Jakub Vágner se podělí o své zážitky z cest díky své přednášce, po které bude následovat autogramiáda.

Pro děti budou připraveny různé aktivity, včetně rybářské školičky, skákacího hradu a malování na obličej. Pro ty, kteří mají zájem o vzdělávací aktivity, bude k dispozici program o třídění a recyklaci odpadu. Nikdo se rozhodně nebude nudit, neboť organizátoři připravili i bohatou soutěž o hodnotné ceny. Na místě nebude chybět ani občerstvení s posezením a pitný režim pro návštěvníky, kteří si budou chtít odpočinout a načerpat energii.

Zdroj: Katlov Lakes s.r.o.

Dětský den rybářských slavností s Jakubem Vágnerem a Rádiem Blaník je událostí, která spojuje zábavu, hudbu a vzdělání v krásném přírodním prostředí jezera Katlov. Nechte se unést atmosférou a přijďte strávit den plný radosti a veselí s celou rodinou!

Více informací na: https://www.katlovlakes.com/detsky-den.