Společnost IDC-FOOD, s.r.o., český výrobce kořenících směsí značky SPECIO a produktů zdravé výživy YOURBODY, je tu pro vás již více než 20 let. Produkty YOURBODY mohou být vaším společníkem na cestách, při sportu i při každodenních činnostech. „Je to moje pravidelná dávka energie a chuti, pro tělo je to ideální výživa, se kterou jde sportovní výkon maximálně nahoru. Navíc si udržíte štíhlou linii. Velký plus na závěr – všechny produkty jsou rychle připravené a dobře chutnají,“ přibližuje značku YOURBODY marketingová manažerka Markéta Matoušová.

S YOURBODY můžete nastartovat své tělo již od snídaně. V produktové řadě „Buďte Fit“ naleznete velké množství snídaňových směsí, určených buď k přímé konzumaci, nebo do jogurtu, tvarohu či ovesné kaše. Složení je různorodé. Vybrat si můžete mrazem sušené ovoce v různých verzích, s obsahem goji, s mandlemi, chia semínky, kokosem nebo ořechy.
Nejoblíbenější řadou jsou nízkosacharidové dezerty – Creamy, vhodné i pro diabetiky a celiaky. „Výhodou našich dezertů je, že neobsahují cukry ani škroby a vy tak můžete mlsat s čistým svědomím. Připravují se bez vaření a najdete je v 8 příchutích: vanilka, jahoda, čokoláda, kokos, pistácie, lesní plody, karamel, banán. Novinkou je Proteinový Cream,“popisuje Markéta Matoušová.

Zdroj: IDC - FOOD s.r.o.

V nabídce YOURBODY jsou rovněž ochucené kuskusy – ve slané i sladké variantě. „Novinkou je Kuskus s kuřecím masem a zeleninou. Jedná se o plnohodnotné jídlo, které si uděláte úplně kdekoli, v práci, ve škole, na cestách, na dovolené. Je to opravdu rychlé a snadné,“ říká Markéta Matoušová. V nabídce slaných kuskusů je řada chuťových variant – s kari, s medvědím česnekem, se špenátem, sušenými rajčaty, s houbami a další. Ve sladké variantě ochucených kuskusů je to příchuť: Lyofilizované ovoce a kokos, Kuskus s jablky a skořicí či novinka Kuskus s višněmi a čokoládou.


Pro sportovce nabízí značka YOURBODY řadu energetických nápojů. K hydrataci organismu během zátěže a rychlejšímu spalování tuků slouží energetické nápoje Vital Cartinine Plus, které zároveň podporují vytrvalostní výkon. Neobsahují cukr a jsou ve 4 příchutích. K maximalizaci výkonu, vytrvalosti a ke snižování pocitu únavy je vhodný energetický nápoj Booster či sacharidový ISO Energit.


„Pokud okolnosti dovolí, potkáme se na výstavě Země živitelka v Českých Budějovicích od 27. srpna do 1. září. Rádi se opět setkáme se všemi příznivci našich produktů a představíme je těm, kteří je dosud nevyzkoušeli. Každodenní ochutnávka zaručena,“ láká Markéta Matoušová.


Produkty YOURBODY můžete objednat na e-shopu www.yourbody.cz nebo ve specializovaném obchůdku v Tomkově ulici v Hradci Králové, kde najdete i celý sortiment značky SPECIO – koření, marinády, obalovací těstíčka a další sortiment.
Využijte slevový kód „HRADECKO10“ a vyzkoušejte produkty na e-shopu s 10% slevou! Bez poštovného si můžete objednávku vyzvednout v obchůdku v Tomkově ulici každý den od 9 do 17 hodin.