Limitovaná edice je plná osobností, ale nečekejte výčet jejich jmen, čekejte 25 let práce shrnuté do 450 obrazů. Očekávejte výstavu fotografií svázanou do netradičního formátu, výstavu, ve které vám jedna osobnost ukázala, jak vidí osobnosti jiné.

Je to osobní příběh fotografa, který má stále co nabídnout. Příběh, jehož součástí jsou i ti nejbližší. Je to příběh, se kterým se budete seznamovat postupně, a do kterého se budete chtít vracet.

Jedná se o jedinečnou možnost jak mít výstavu fotografií, které k vám svým způsobem promlouvají, doma.

Zdroj: Asset Media

Jakub Ludvík fotí známé osobnosti, plní si svoje přání a současně plní přání i druhým. Ne všechna přání však lze splnit. Pokud by mohl upustit uzdu fantazii, tak by rád fotil českého krále Karla IV., jak však zmínil: „Otázkou je, zda bych ho v dané době fotil, pravděpodobně bych ho spíše portrétoval jako malíř.“ Dalším, dnes již nesplnitelným snem, je možnost fotit pana Vladimíra Menšíka, o němž si s jeho dcerou hodně vyprávěl, ale neměl nikdy tu čest ho zvěčnit na svých fotografiích.

Přesto všechno má před sebou ještě spoustu splnitelného, a i na to se můžeme těšit, protože … u prvního dílu unikátního výběru z jeho tvorby nezůstane. Seznamte se s prvním dílem a těšte se na druhý.