Díky tomu, že těsně přiléhají ke krku, nemusíte nosit šálu, ani když teploty atakují nulu. Pokud ale u svého nového roláku hledáte také styl, kvalitní materiál a zajímavé designové zpracování, máme pro vás skvělý tip. V internetovém obchodě Bolf naleznete pánské roláky všech střihů, barev i velikostí.

Elegantní a ležérní styl

Pánské roláky se dokonale hodí k sakům a kabátům, které mají hlubší výstřih do V. Pro formální příležitosti zvolte nenápadné barvy roláků bez vzorů, ideálně černé, tmavě šedé, bílé, slonovinové či oblíbené tmavě modré. V každém případě ale dbejte na to, aby barva roláku nebyla v přílišném kontrastu se zbytkem formálního outfitu. Rázem byste totiž mohli požadovaný elegantní vzhled zničit.

Jako zajímavý trend posledních let se v rámci pánských roláků jeví vrstvení. Rozhodně tedy vyzkoušejte kombinaci přiléhavého roláku a ležérní pánské vestičky. Pokud bude rolák jednobarevný a bez vzorů, tím lépe opticky vyniknou svaly vašich paží. Spodní část těla pak oblékněte do kalhot s úzkými nohavicemi. Zvolte opasek s designovou sponou, pokud možno ve stejné barvě i boty, pásek od hodinek, aktovku či jiné případné kožené doplňky.

Pruhy sem, pruhy tam

Proužky a pruhy jsou v módním průmyslu stálicí. A proto se v různých obměnách nevyhnuly ani pánským rolákům. Kromě toho, že je tento design zajímavý a může příjemně obohatit a podtrhnout celkový vzhled vašeho outfitu, mohou pruhy také opticky prodloužit a zeštíhlit vaše tělo. To je velmi žádoucí efekt nejen v dámské, ale také v pánské módě.

Je ale třeba mít se na pozoru. I pruhy totiž mohou být zrádné a mít opačný účinek, a to konkrétně pruhy vodorovné. Ty si mohou s klidným svědomím obléci především muži štíhlejší postavy. Pokud mezi vysportované postavy zrovna nepatříte, a i tak byste ve svém šatníku pruhovaný rolák ocenili, vybírejte spíše z tenkých proužků.

Teplý rolák do chladných dní

V obzvláště chladných dnech pánové ocení teplo, jež jim poskytne rolák ze silnějšího materiálu. Může být pletený nebo třeba z dvouvrstvého funkčního mikrofleecu, který je zvláště vhodný na sport. Nejen, že skvěle udržuje teplo, ale také zabraňuje vzniku zápachu a odvádí vlhkost pryč od vaší pokožky. Geniálně vypadají zejména pletené žebrované pánské roláky v žíhaných podzimních barvách.

Možná patříte mezi muže, kteří se barevnému oblečení vyhýbají. To ale děláte chybu. Barvy již dávno nejsou otázkou čistě dámských skříní. Tmavě zelená, bordó, cihlová či hořčicová barva do vašeho šatníku jistě vnese příjemnou změnu. Pokud se navíc trochu odvážete a nakombinujete žebrovaný rolák například s moderními černými či tmavě šedými cargo kapsáči nebo tmavými džínami, bude váš outfit působit nejen odvážně, ale i nadčasově.