Nové designy litých kol od značky DEZENT

První novinka letošní zimy nejen pro vozy SUV nabízí odolný a dynamický design. Sofistikované dvojité paprsky DEZENT TA silver dokonale splynou se siluetami moderních vozů, jakými jsou například Škoda Karoq a Kodiaq, Kia Sportage, Hyundai Santa Fe, Volvo XC 40, Audi Q3 nebo BMW X3. DEZENT TA silver jim nabízí rozměry od 16 až do 20 palců a na mnoho modelů je k dispozici dokonce v originálním rozměru s ECE homologací. Kola DEZENT dodávají automobilům již tradičně styl i v zimním období. To, že kola dobře odolávají i zimním podmínkám zajišťuje jejich třívrstvý ochranný lak SR3, který je chrání před nepříznivými vlivy okolí. 

Zdroj: ALCAR

Dvojice elegantních novinek DEZENT TW a DEZENT TW dark s designem sedmi roztočených paprsků je další atraktivní možností, jak obout svůj vůz pro zimní jízdu. Nabízí širokou variabilitu aplikací například pro vozy Škoda Rapid, VW Golf a Passat, Ford Focus, Mercedes A-třídy nebo nové BMW 3 a 5 či Audi A6. Pro mnoho modelů jsou novinky k dispozici v originálním rozměru se schválením ECE a není je tak třeba zapisovat to technického průkazu vozidla. Německý výrobce DEZENT nabízí design TW ve 2 barevných variantách, s klasickým stříbrným lakem a s blyštivým černým lakem doplněným leštěným lemem límce v rozměrech od 15 do 18 palců.

Zdroj: ALCAR

Kola v originálním rozměru nejen pro vůz Škoda Scala

Zdroj: ALCAR

Na vůz Škoda Scala, který jistě zaujme významný podíl na českém automobilovém trhu, již ALCAR BOHEMIA dodává ocelová kola ALCAR STAHLRAD i Hybridní kolo ve shodném originálním rozměru 6x16 palců. Toto Hybridní kolo s moderním antracitovým odstínem je vhodné pro montáž sněhových řetězů a kromě modelu Škoda Scala je schváleno také pro modely Škoda Kamiq a VW T-Cross. Hybridní kolo je v identických rozměrech jako originální ocelová kola samozřejmě k dispozici téměř na kompletní nabídku modelů vozidel Škoda a VW a také značek Audi, Seat, Citroen, Dacia, Ford, Hyundai, Kia, Mazda, Nissan, Opel, Peugeot, Renault a Subaru. Vedle Hybridního kola jsou v originálním rozměru již nyní dostupné pro novinky Škoda Scala a VW T-Cross také designy litých kol DEZENT TZ, DEZENT TZ dark a DEZENT TZ graphite. Jejich schválení ECE pro motoristy znamená, že nemusí řešit zápsání kol do TP vozidla.

Zdroj: ALCAR