Plzeňská sociální demokracie se podílí na řízení tohoto města a řadě projektů roky. Myslíme si, že se rozhodně nemáme za co stydět a ani proč se schovávat. Stáli jsme za celou řadou dobrých projektů a další, které se nyní dokončují, jsme nastartovali. Chceme ukázat, že jsme tu byli, a i nadále budeme pro Plzeňáky.

Proto jsme našli mezi svými sousedy, kolegy, kamarády, spoluhráči či známými, spoustu zajímavých Plzeňáků – nezávislých nestraníků. Méně či více známých osobností z našich běžných každodenních životů. Lidí, kteří se ve svých profesích snaží zlepšit život v Plzni. Lidí, kteří mají Plzeň v srdci, tak jako my. Spojili jsme síly a jdeme do toho společně!

Jsme jeden tým lidí, který má jednoduchý program. Tím programem jste Vy! Vaše každodenní starosti a také přání, jak město vylepšit. Máme samozřejmě připravenu i celou řadu svých dobrých nápadů. Diskutujme a řešme to spolu!  V našich řadách jsou opravdoví srdcaři a bojovníci za jistoty Plzeňáků. Jsme připraveni se utkat v komunálních volbách o Vaše hlasy, ale především o Vaši důvěru. Výhodu vidíme v tom, že jsou za námi vidět výsledky a zároveň se dokážeme díky nezávislým osobnostem podívat po letech na město trochu jinýma očima. Provozní slepota se, bohužel, nevyhýbá ani politice.

Přijďte nám říct, co vše nám ještě uniká, až uvidíte v ulicích naše logo. Potkáte nás v průběhu měsíce srpna a září ve svém okolí. Pokud se přeci jenom nepotkáme osobně, tak napište, prosím, na náš FB nebo na můj email: ing.pavelkotas@gmail.com

Plzeňáci, zlepšete s námi život ve městě, kde máme své kořeny, vychováváme naše děti a pečujeme o naše rodiče. Město, kde žijeme, pracujeme, sportujeme, jíme a pijeme to nejlepší pivo na světě. Město, které máme V SRDCI!☺

Pavel Kotas - Plzeňák jako Vy!Pavel Kotas - Plzeňák jako Vy!Zdroj: archiv OP ČSSD Plzeň-město

 

V minulosti jsme toto město a některé městské obvody vedli bez skandálů. A snad i úspěšně. Rozpracovaných a nedokončených projektů z minulosti není zrovna málo. To teď chceme s Vaší pomocí napravit. Nevymýšlíme nesmysly! Víme, a v případě potřeby se Vás dokážeme zeptat, kde nás Plzeňáky "tlačí bota". A máme i možná překvapivé recepty na některé dlouhodobé problémy. Tyto nápady Vám budeme samozřejmě postupně předkládat a zajímá nás Váš názor.

Michal Chalupný - exstarosta s Plzní v srdciMichal Chalupný - exstarosta s Plzní v srdciZdroj: archiv OP ČSSD Plzeň-město

Město Plzeň se má čím chlubit a my víme, že na „vavřínech“ usnout nesmíme ☺. Máme nápady, plány a návrhy, které pomůžou být Plzni ještě lepším místem pro život a Plzeňákům zvládnout nastupující krizi. Teď je ta chvíle, kdy vedení města musí pomoci občanům, aby pak občané zase mohli pomáhat Plzni. A věřte, že uzdravovat a léčit umíme.

MUDr. Václav Šimánek, Ph.D. – ředitel FN PlzeňMUDr. Václav Šimánek, Ph.D. – ředitel FN PlzeňZdroj: archiv OP ČSSD Plzeň-město

Plzeň v srdci - ČSSD a nezávislí kandidáti - najdete nás na FB, Youtube a WEBU nebo se s námi přijďte potkat dne 27.8. 2022 od 14:00 na Lobezské Louky a 18.9. 2022 od 14:00 ke Zvonu. Těším se na Vás!  

 Zdroj: archiv OP ČSSD Plzeň-město