Koncerty odstartují již o posledním červnovém víkendu, konkrétně 25. června 2021. Návštěvníci města a jeho obyvatelé se tak mohou těšit na řadu koncertů, které proběhnou na náplavce u Thermalu a na místním volnočasovém areálu Rolava. Součástí kulturního léto budou i koncerty Karlovarského symfonického orchestru na kolonádě a každou sobotu také na Goethově rozhledně nebo v areálu sv. Linhartu. Připraveny budou také dětské workshopy v Dvořákových sadech, které budou jako v loňském roce zdarma. Na Rolavě pak o prázdninách proběhnou i čtyři filmové večery s populárními filmy. Do festivalového města dorazí i hvězdy české hudby jako jsou skupiny Tata Bojs, Jelen, Wohnout nebo známé zpěvačky české popové scény Hana Zagorová a Ewa Farna.

Zdroj: INFOCENTRUM MĚSTA KARLOVY VARY

Předprodej vstupenek bude zahájen na začátku června na webových stránkách https://vstupenky.karlovyvary.cz/cs/ a to za zvýhodněné vstupné, většina koncertů bude zpoplatněna částkou 150 korun, filmové večer a workshopy budou pro návštěvníky zdarma. Větší koncerty pak budou v hodnotě 250 korun. Celé léto odstartuje právě koncertem skupiny Tata Bojs 25. června u Thermalu, kde budou také každou středu bavit Stand up komici, nedělní odpoledne zde bude patřit divadlu pro děti. Odpočinkovou zónou se stanou Dvořákovy sady, kde se budou odehrávat zajímavé workshopy zaměřené především na děti.

Program doplní také oblíbené netradiční prohlídky města Pouličního divadla Viktora Braunreitera. Dopravní podnik Karlovy Vary vypraví autovláček, který zaveze návštěvníky i do turisticky atraktivních lokalit.

„V nabídce našeho infocentra je také turistická karta Karlovy VARY REGION CARD, kterou nabízíme již šestým rokem a za dobu své existence si získala pevné povědomí mezi návštěvníky města Karlovy Vary i celého Karlovarského kraje. Turisté, kteří si v předešlých letech kartu koupili, se do regionu vrací a opět využívají jejích služeb. Karta bude pro návštěvníky i v letošním roce za zvýhodněnou cenu. Návštěvník pak může využít desítky míst zcela zdarma, a to jak v Karlových Varech, tak i v celém Karlovarském kraji. Součástí nabídky je zároveň velké množství míst poskytujících slevy na koncerty, divadelní představení, půjčovny, dopravu, služby. Významnou součástí je bezplatná městská doprava v Karlových Varech a v Mariánských Lázních, a to včetně lanovek. Kartu je možno zakoupit v infocentru města a také online“, dodala primátorka města Andrea Pfeffer Ferklová.

Kompletní program najdou návštěvníci od června na našem webu www.mestozazitku.cz