Naše výrobní portfolio je velice obsáhlé. V podstatě začínáme zpracováním dřevní suroviny přivezené z lesa, ze které připravujeme jednotlivé ''komponenty'' (prkna, fošny, stavební hranoly, atd.), které pak používáme v našich výrobcích. 

Zdroj: Kasalova pila, s.r.o.

Mezi nejvýznamnější naší produkci patří výroba střešních a stropních panelů pro zahraniční výrobce dřevěných montovaných domů, dále pak na tuzemském trhu se specializujeme na výrobu a realizaci dřevostaveb  v různém stupni dokončení až do fáze před TZB instalacemi, výrobu nepohledových a pohledových krovů na CNC stroji z rostlého nebo lepeného dřeva, výrobu roubených staveb, výrobu příhradových vazníků a v neposlední řadě i kvalitní a precizní výrobu eurooken, vchodových či interiérových dveří. 

Zdroj: Kasalova pila, s.r.o.

Na veškeré tyto výrobky používáme ty nejmodernější CNC stroje, které zaručují přesnost, rychlost a kvalitu obrábění. Naší prioritou je spokojený zákazník, proto ke každému výrobku přistupujeme individuálně včetně poradenství. Dokladem kvality a systému řízení výroby je každoroční prověrka nezávislou certifikační institucí VVÚD Praha a TZUS Praha.


Realizaci našich produktů nám zajišťují zkušení odborníci a řemeslníci.

V sídle firmy, máme také svoji podnikovou prodejnu, kde nabízíme sortiment dřevěných a deskových materiálů (OSB desky, palubky, hranoly, prkna, KVH a BSH hranoly) pro dřevostavbaře, stavební firmy i kutily.