O2 TV od podzimu odvysílá minimálně 105 přímých přenosů z české fotbalové ligy za sezonu a zároveň pomůže přiblížit český fotbal ještě více západním standardům. Do dění ve fotbalové lize se totiž ještě mnohem výrazněji zapojí videorozhodčí a diváci si budou moci užívat živé statistiky ze zápasu. Systém Tracab, známý například z německé Bundesligy, jim ukáže přehledné statistiky o všech hráčích.

Fotbalovým děním provede diváky O2 TV Sport řada známých tváří. Populární zábavnou show TIKI-TAKA bude opět moderovat Petr Svěcený. Přímo ze zápasů Fortuna ligy se diváků představí David Sobišek a nová posila redakce Monika Čuhelová.

Kanál O2 TV Sport odvysílá takto všechny zápasy Fortuna ligy vůbec poprvé v historii.  Oproti uplynulým třem ročníkům, kdy O2 TV Sport vysílala první a čtvrtou volbu, se jedná o skoro dvojnásobný nárůst obsahu z českého fotbalu.  „Z každého kola budeme vyrábět čtyři televizní utkání v nejlepší vysílací kvalitě. Další čtyři utkání, která rovněž odvysíláme v O2 TV v rámci multidimenze, přineseme v tzv. streaming kvalitě,“ prozradil Marek Kindernay, výkonný ředitel O2 TV Sport. Celkem se můžete těšit minimálně na 105 zápasů za sezonu, chybět nebudou ani duely z nově hrané nadstavbové části.

Zdroj: O2TV

Ten nejlepší sport na obrazovce

 „Na O2 TV chceme exkluzivně vysílat ten nejatraktivnější a nejsledovanější obsah. Navíc divákům dáváme jistotu, že o nejoblíbenější soutěže v O2 TV nepřijdou,“ vysvětluje šéfka obsahu O2 TV Anna Lenerová. Dodává, že O2 TV má navíc sportovní práva na další populární soutěže – na fotbalovou Ligu mistrů do roku 2021, hokejovou extraligu do roku 2023 a basketbalovou Euroligu do roku 2021.

Fotbal nebo romantický film? Už se doma nikdy nebudete hádat

O2 TV je dostupná pro všechny domácnosti s připojením k internetu. Stačí připojit set-top-box O2 TV k síti a propojit jej s televizí. Můžete se dívat s celou rodinou a užívat si mnoha funkcionalit O2 TV. Díky zpětnému zhlédnutí a možností sledovat O2 TV až na čtyřech zařízeních současně. Už nikdy se tak nebudete muset hádat, jestli v televizi poběží fotbal, rodinný film či seriál. Žádný pořad vám neunikne ani na dovolené. Televizi totiž na mobilu, notebooku nebo tabletu můžete sledovat kdekoliv na území Evropské unie.

Zdroj: O2TV

Vše o O2 TV najdete na webu o2.cz/tv nebo na lince 800 02 02 02.