Využijte této jedinečné příležitosti. Vyzkoušejte si „naživo“ jejich unikátní vlastnosti na funkčních stanicích přímo u vás a prodiskutujte vaše představy s odborníky firmy SCHUNK..

SCHUNK je rodinná firma se sídlem v Německém Lauffenu nad Neckarem. Byla založena v roce 1945 jako mechanická dílna a vyvinula se v globálního hráče a předního světového dodavatele technologií  pro roboty a výrobní systémy. Je lídrem v oblasti upínání nástrojů a obrobků, upínací techniky, uchopovacích systémů a robotického příslušenství. Intenzivní přítomnost na trhu zajišťuje 9 výrobních závodů, 34 dceřiných poboček a distribuční partneři ve více než 50 zemích po celém světě. SCHUNK je spolehlivým partnerem a dodavatelem do mnoha průmyslových odvětví. Nejdůležitějšími filozofickými pilíři firmy jsou průkopnický duch, péče o firemní kulturu a spolehlivost. 

SCHUNK rád dělá věci trochu jinak a důkazem je i každoroční tour s názvem SCHUNK Roadshow. Specialista firmy SCHUNK předem vytipuje s vašim obdorníkem produkty, které by vás zajímaly, ty naloží a vše přiveze k vám. Výrobky si můžete prohlédnout a vyzkoušet. Vy nemusíte téměř nic, stačí nám pouze menší místnost nebo prostor, kde vyskládáme představované produkty v praktických přenostných boxech, připojení k elektřině a případně stlačenému vzduchu. Tímto jednoduchým způsobem je náš předváděcí tým schopný vše odprezentovat konstruktérům, plánovačům výroby, zaměstnancům údržby i dalším, kterým by produkty SCHUNK mohly pomoci zjednodušit, zefektivnit, zrychlit výrobu a tím využím potenciál vašich strojů a robotů na maximum.

Roadshow zajistí komlexní pohled do světa uchopovacích systémů a robotických prvků.

Portfolio Roadshow zahrnuje produkty z oblasti uchopování, otočné jednotky, lineární moduly, robotické příslušenství, mechatroniku nebo třeba uchopovací systémy pro roboty.

Specialisté firmy SCHUNK demonstrují živě přímo na místě unikátní technologické vlastnosti a možnosti použití jednotlivých dílů, přičemž témata a exponáty jsou přizpůsobeny individuálním požadavkům zákazníků. Odborníci SCHUNK jsou vždy po ruce, aby ochotně poradili.

Od vás potřebujeme menší prostor, potřebné přívody a zapálené zaměstnance. O vše ostatní se postaráme my.Od vás potřebujeme menší prostor, potřebné přívody a zapálené zaměstnance. O vše ostatní se postaráme my.Zdroj: SCHUNK

V letošním roce vyrazí Roadshow na tour po České republice v termínech 5. - 9.6. a

12. - 16.6. Pro objednání návštěvy bezplatné Roadshow se  obracejte na svého obchodního zástupce nebo kontaktujte přímo firmu SCHUNK Intec s.r.o.

https://cz.schunk.com/cz/cs/posledni-novinky/roadshow

Vytipujte si produkty, které vás zajímají a my vám je představíme a ukážeme v chodu. Vše si můžete sami vyzkoušet.Vytipujte si produkty, které vás zajímají a my vám je představíme a ukážeme v chodu. Vše si můžete sami vyzkoušet.Zdroj: SCHUNK

Zdroj: SCHUNK