Pokud je kapénka větší než 100 mikrometrů, klesá rychle k zemi a vysychá. Kontaminuje prach, který už na zemi je. Pak ho můžete vdechnut nebo se infekce do organismu dostane přes kůži. Při pohybu v místnosti tento prach víříte a opak usazen i na poličkách, květinách a předmětech kolem vás.

Kapénky menší než 100 mikrometrů zůstávají poletovat ve vzduchu a mohou být rychle vdechnuty. Kapénky menší než 5 mikrometrů okamžitě vysychají a zůstávají ve vzduchu velmi dlouhou dobu. Navíc se při vdechnutí dostávají přímo do nejjemnějších částí plic, protože se vyhnou tělesným obranným mechanismům, jako je řasinkový epitel apod.

 

Zdroj: Youtube

Jak čistí vzduch zdravotní systém Hyla

Přístroj nasává vzduch s prachem, dráždivými látkami a alergeny, zapírá jej do vody a s vodou jej také vylijete. Protože Hyla pracuje systémem voda – samočistící rotační separátor, nedochází uvnitř přístroje ke skladování infekčního prachu. Opětovné rozprašování zpět do místnosti na rozdíl od sáčkových nebo filtrových systémů je prakticky vyloučeno. Pro vyšší účinnost můžete do vody přidat desinfekci. Ta od Hyly není cítit. Tím dojde k zničení choroboplodných zárodků, které se do vody uvolní při rozpuštění infekčních kapének v nádrži. Největší výhodou je, že přímo ve vodě rozpustíte právě ty nejmenší kapénky, které se jinak dostávají nejhlouběji do těla. Už tím dokáže urychlit uzdravení o několik dní, případně výrazně zmenšíte možnost nákazy.

Zdroj: HYLA Group s.r.o.

Výhody používání zdravotního systému Hyla

Šetří čas a peníze. Jak se říká, chřipka se musí vyležet, ale je rozdíl, jestli jste nemocní týden nebo 14 dní. Už jenom odstraněním většiny choroboplodných zárodků ze vzduchu  snižujete riziko, že onemocníte a nakazíte další rodiny. I při obyčejném úklidu dýcháte místo jemného prachu čistý vzduch, zvlhčený na 55 % a jemně ionizovaný. Tím svému tělu pomůžete vyrovnat se s nákazou v uzavřených prostorách, ve kterých trávíme většinu času. Při tom ale nevytváříte sterilní prostředí, ale optimální prostředí pro rozvoj a posílení imunity.

Ve většině domácností je nějaká kobercová krytina. Koberec obecně byl vymyšlen jako zásobník na prach, který se jednou za čas vynesl a venku vyklepal. Pokud je ale ode zdi ke zdi, tak se to dá těžko realizovat. Vibrační elektrokartáč u Hyly ale umí sáhnout hluboko do koberce. Proto vyčešete většinu prachu nasucho a ten skončí ve vodě v nádobě. Tak zlikvidujete infekční prach. Stejně vám pomůže elektrokartáč i při hloubkovém vyklepávání postýlek a matrací. I při tom běží naplno funkce praní vzduchu a kromě desinfekce přidejte do vody i uklidňující esenci jako meduňku nebo levanduli. Budete spát jako na obláčku.

V příslušenství Hyly je i systém mokrého praní a vytírání hladkých ploch. To funguje tak, že do koberce nebo na hladkou podlahu stříká čistá voda se saponátem a špína je odsávaná zpět do Hyly. Není rozetřena, ale odsáta. Úklid je pak velmi důkladný, k dispozici jsou i roztoky proti roztočům. Pro rychlý úklid plovoucích podlah, dlažeb a jiných hladkých ploch je už v základu možné pořídit nástavec na současné vysávání, vytírání a zametání v jednom. Prach je pryč a podlaha je suchá a čistá.

Zdroj: HYLA Group s.r.o.

Zdravotní systém Hyla mají domácnosti po celé České republice. Máte tak k dispozici dlouholeté zkušenosti uživatelů, které můžete sdílet. Nejlepší na tom je, že zdravotní systém Hyla si můžete předem i vyzkoušet. Stačí zavolat na bezplatnou linku 800 100 053 a domluvit si termín. Pro velký zájem a omezené časové možnosti našich kolegů si zavolejte co nejdříve. WWW.CISTAPOHODA.CZ    

Zdroj: HYLA Group s.r.o.