Služba Kimbino.cz vstoupila na trh pouze před pár dny, ale už teď má zákazníkům co nabídnout. Jejím prostřednictvím si totiž mohou prohlížet akční letáky všech obchodů, které na českém trhu působí. Ty jsou na webu pro větší přehlednost rozděleny do několika základních kategorií jako například hypermarkety, elektronika nebo drogerie.

Zdroj: Futurino

Účel je prostý - snaha snížit spotřebu papíru a současně i množství vyprodukovaného odpadu, na čemž mají akční letáky nemalý příděl. Rozdíl mezi Kimbinem a jinými portály, které tuto službu nabízejí, je především absence reklam a také možnost zpětného prohlížení letáků, jejichž platnost již vypršela. Návštěvníci navíc mají k letákům přístup kdykoliv a z jakéhokoliv zařízení.

Přidaná hodnota pro zákazníky spočívá také v tom, že si na webu mohou vytvořit účet, pod který si uloží své oblíbené obchody, nebo se mohou přihlásit k odběru a nechat si nové letáky posílat přímo do své emailové schránky. Od září by se k webové verzi měla přidat také mobilní aplikace Kimbino, kterou budou moci bezplatně využívat jak registrovaní, tak i neregistrovaní uživatelé.

www.kimbino.cz