Kosmetika je evergreen Vánoc a pod stromečkem ji i letos najde obrovské množství žen i mužů všech věkových kategorií. Řeknete si sice kosmetika jako kosmetika, ale zkuste letos vybrat takovou, která oči obdarovaného skutečně rozzáří a to nejen díky kvalitnímu obsahu, který se postará o dokonalou péči o tělo, ale i díky originálnímu obalu, který potěší každé oko.

Naším tipem je česká značka kosmetiky a doplňků pro domácí lázně Manufaktura, která boduje nejen u žen, ale stále více se ukazuje, že dokáže mile potěšit i muže. Pečující produkty představují dokonalé spojení šetrných receptur s vysokým obsahem přírodních ingrediencí s výjimečnými účinky na tělo i ducha. Zaujme krásný originální design a neotřelé okouzlující vůně. V šetrných pomocnících se odráží respekt, úcta a láska k přírodě, která je pro Manufakturu tou největší inspirací. Zároveň se nezapomíná ani na nejnovější kosmetické trendy, díky kterým vznikají báječné moderní produkty, které hrdě konkurují i zahraničním značkám.

Zdroj: manufaktura.cz

Umožněte svým nejbližším výjimečnou chvilku pro krásu i relaxaci ve společnosti české kosmetiky a potěšte je dárkovými sety s poctivými produkty plnými přírody. Maminky, manželky nebo partnerky ohromí roztomilý set s triem dokonalých krémů na ruce nebo unikátní Sedmikráskové lázně, babičce udělá radost pečující kosmetika s nostalgickou vůní Levandule. Dědečky překvapí pivní kosmetika s obsahem skutečného českého piva a tatínky, manžele nebo partnery potěší báječná pánská kosmetika pro opravdové muže. Kamarádka nebo sestra bude jásat nad sladkým balíčkem s limitovanou edicí Jahoda a bezový květ. A komu by se asi líbil slavnostně vypadající balíček s novou limitovanou edicí Jablko a mandle?

Zdroj: manufaktura.cz

Co víc? Manufaktura pro své zákazníky připravila skvělou předvánoční akci 3 + 1 ZDARMA na nákup dárkových balíčků, díky které pořídíte originální dárky pro celou rodinu na jednom místě, v klidu, bez stresu a výhodně. Akce platí od 26. 10. 2020 do 26. 11. 2020 v krásném novém e-shopu www.manufaktura.cz. Zdarma je vždy nejlevnější produkt. Máte velkou rodinu? Nabídka platí i na násobky, např. 6 + 2 zdarma atd. Využijte rychlé dodání zásilky, dopravu od 69 Kč a dopravu zdarma při objednávce nad 1 200Kč.

Nabídka úžasných dárku je pestrá. Inspirujte se na stránkách www.manufaktura.cz.