Zpříjemněte si čekání na Vánoce a navštivte nákupní a zábavní centrum Excalibur City. Zažijete kouzelnou vánoční atmosféru a můžete spojit příjemné s užitečným. Nakupte vánoční dárky a s dětmi navštivte Merlinův dětský svět, kde si užijete spoustu legrace. 

Až do Štědrého dne – 24. prosince zde Santa Claus rozdává dárky všem dětem, maminkám, tatínkům, babičkám i dědečkům. Zkrátka každý, kdo přijde, si může vybrat svůj první vánoční dárek a svěřit se, co si přeje najít pod vánočním stromečkem. 

Santa a jeho pomocníci se na vás těší v termínech:

  • 26.-28.11.
  • 3.-5.12.
  • 10.-12.12.
  • 17.-19.12.
  • 23.-24.12.

O adventním víkendu 3.-5.12. můžete v Merlinově dětském světě potkat Mikuláše, anděla a čerta. Pro všechny hodné, ale i zlobivé děti budou mít něco dobrého na zoubek.

Do konce roku zde navíc platí 50% sleva na nákup tokenů. Užijete si tak spoustu zábavy za poloviční ceny!

Pokud hledáte ty správné vánoční dárky, zastavte se v Excalibur Free Shopu. Nabízí zde více než 1 500 druhů ušlechtilých destilátů, vína a sekty z celého světa, luxusní parfémy a kosmetiku světových značek, hračky, hodinky, sluneční brýle, vonné svíčky, cukrovinky a spoustu dalšího. 

A pokud vám po nákupech vyhládne, navštivte některou z místních restaurací. Klasická domácí kuchyně, pizza, čína… Každý si zde najde to své. 

Zažijte pohádkové Vánoce v Excalibur City!
https://www.merlinskinderwelt.com/cs/