CASCADE – kuchyně se specializuje na výrobu kuchyní již přes 10 let. Jsme nabití zkušenostmi a naši práci děláme s nadšením. Vlastníme kuchyňské studio, ve kterém si můžete prohlédnout několik konkrétních realizací a dozvědět se, jaké jsou možnosti umístění spotřebičů. To ale není zdaleka vše. V našem kuchyňském studiu vám nabízíme i jedinečnou možnost vyzkoušet si kuchyni naostro a něco si v ní uvařit!

Kuchyně vyrábíme na klíč a jsme schopni zajistit veškerou práci spojenou s její realizací, od profesionálního 3D návrhu až po finální práce. Ať už máte jasnou představu o tom, jak má vaše kuchyně vypadat, nebo marně tápete a nevíte si rady, náš tým v CASCADE – kuchyně je připravený vám vykouzlit návrh, ze kterého budete nadšení. Spolupracujeme s řadou šikovných řemeslníků, kteří zajistí, aby byla vaše nová kuchyně po předání jako ze škatulky a nemuseli jste už nic ladit a řešit.

Zdroj: CASCADE-kuchyně s.r.o.

Poradíme vám i s výběrem těch nejkvalitnějších spotřebičů. Nabízíme exkluzivní řadu vestavných spotřebičů studioLine světoznámé značky Siemens, která je jedinečná svým jednoduchým designem a umožňuje nepřeberné možnosti kombinování jednotlivých spotřebičů. Ať zvolíte pro spotřebič jakékoli umístění v prostoru, vaše kuchyně bude vypadat naprosto dokonale. Navštivte kamennou prodejnu CASCADE – kuchyně a vyzkoušejte si řadu studioLine sami. Věříme, že budete nadšeni!

Zdroj: CASCADE-kuchyně s.r.o.

Zařizujete si nové bydlení? CASCADE – kuchyně vám kromě realizace vaší nové kuchyně pomůže i s výběrem nábytku či vestavěných skříní na míru. Vyřešíme prostor vašeho domu či bytu tak, aby byl maximálně využit, byl funkční a nenásilně zapadal do celkového konceptu vaší domácnosti.

Zdroj: CASCADE-kuchyně s.r.o.

Sjednejte si schůzku s týmem profesionálů z CASCADE – kuchyně již dnes a zařiďte si kuchyni vašich snů! Těšíme se na vaši návštěvu.