Ochrana proti zlodějům, požáru i hluku

Bezpečnostní HT dveře se hodí do bytu i rodinného domku. Jejich pořízením získáte:

Zdroj: HT DVEŘE

  • Certifikovanou bezpečnostní třídu 3 – je odolná proti vysazení, násilnému vniknutí, ale i všem dalším běžným technikám zlodějů.
  • Protihlukovou ochranu – nabízí protihlukový útlum až 44 dB. Kroky, rozhovory sousedů nebo hlasitý výtah už neuslyšíte.
  • Protipožární ochranu – po určitou dobu brání rozšíření plamenů i kouře a zajistí vám čas potřebný k evakuaci.
  • Tepelně-izolační vlastnosti – díky dvojitému těsnění vám z bytu či domu neunikne ani kousek tepla, takže ušetříte na energiích.
  • Atraktivní vzhled – vybírat můžete z mnoha barevných odstínů, kterými doladíte interiér.

HT dveře rozumí svému řemeslu na 100 %

Zdroj: HT DVEŘE

Firma HT dveře se zabývá dodávkou a montáží bezpečnostních dveří do domů, bytů i komerčních prostor od roku 1993. Za tu dobu nasbírala cenné zkušenosti v nejrůznějších typech budov a sestavila tým kvalifikovaných odborníků. Prohlédněte si realizace ht dveří, nebo navštivte jednu z jejich poboček a přesvědčte se o kvalitě odvedené práce na vlastní oči.

Nemusíte se o nic starat

Máte zájem o bezpečnostní dveře, ale bojíte se složitého zařizování? Pak jste ve správných rukou. Firma HT dveře je natolik všestranná, že zajistí kompletní dodávku i montáž. Návrh připraví úplně zdarma, na vás bude jen zaslat fotografie stávajících dveří prostřednictvím e-mailu. Obchodní zástupci s vámi prodiskutují celý postup a navrhnou nejlepší řešení za rozumnou cenu.

Zdroj: HT DVEŘE

Už brzy pro vás otevřou nové centrum

V současné době probíhají dokončovací práce na novém administrativním, obchodním a logistickém centru přímo v centru Brna. Na ploše 4000 metrů čtverečních bude kromě skladu a kanceláří také nový showroom. V něm si budete moct prohlédnout modely bezpečnostních dveří, jejich barevné odstíny a vyzkoušet si osobně jejich funkčnost. Chcete-li mít přehled o novinkách a dalších zajímavých informacích, sledujte firmu HT dveře na Facebooku.

Zdroj: HT DVEŘE