Proč je důležitý správný výběr matrace ? 

Vzhledem k tomu, že prakticky celou třetinu života strávíme spánkem, je třeba, aby byl co nejpohodlnější a nejzdravější. Ani vy se určitě po ránu nechcete probouzet unavení, rozlámaní a s bolestmi krční páteře nebo zad. Ve výborném poměru mezi cenou a kvalitou vám proto nabízíme luxusní zdravotní matrace, které myslí na všechno a z kterých si tu pravou vybere každý.

Při výběru matrace je důležité se soustředit především na výšku jádra, ale také na tvrdost a nosnost matrace. Chytrým řešením je pak oboustranná matrace, která se na každé straně vyznačuje jiným stupněm tuhosti. Dle svých aktuálních požadavků si tak můžete užívat spánku, jak je jen libo. S kvalitní matrací si zajistíte ten správný spánek bez negativního dopadu na vaše zdraví. Příjemný prožitek z hlubokého spánku podpoříte také vhodnou postelí, dobře navrženým roštem do postele, ale také právě nejvíce matrací. Vše je zapotřebí doplnit vhodnou přikrývkou, polštářem a příjemným prostěradlem. V dnešní době jsou také velmi oblíbené anatomické polštáře, které zajišťují správnou oporu krční páteře. Povlečení by mělo být příjemné na dotek a dle potřeby každého z nás můžeme volit mezi chladivějšími či naopak hřejivými materiály.

Certifikované a klinicky testované zdravotní matraceZdroj: denik


S našimi kvalitními matracemi se váš spánek stane příjemným prožitkem. 

Ušetříme přitom nejen vaše zdraví, ale také vaši peněženku. Výborný poměr mezi kvalitou a cenou vás jistě potěší. Jakoukoliv matraci, kterou máme na skladě, vám hned druhý den dovezeme až domů zcela zdarma. Pokud si nebudete vědět rady s výběrem té nejlepší matrace pro vás, stačí se zastavit a náš tým profesionálů vám moc rád poradí. Výběr kvalitní matrace totiž není radno uspěchat, v sázce jsou vaše peníze, ale především vaše zdraví.

Kvalitní postele z masivu od Matrace StoreZdroj: denik

Nabízíme vám tak matrace v tradičních i méně tradičních rozměrech, můžete si však nechat   vyrobit i matraci přímo na míru. 

Matrace vyrábíme v celé řadě rozmanitých provedení, a tak si u nás každý přijde na své. Dodáváme matrace nejen v běžných velikostech, jako jsou matrace 90x200 cm nebo matrace 140x200 cm, ale i matrace v méně běžných standartních rozměrech např. matrace 80x180 cm, 80x190 cm, 80x200 cm nebo do manželských postelí matrace 180x200 cm či 160x200 cm.

Lamelové rošty jsou vhodným doplňkem pro vaši postelZdroj: denik

Pro úplně atypické postele dokážeme dodat v krátkých dodacích lhůtách také matrace na míru. Chcete klasickou pěnovou matraci z Molitanu, nebo vás láká pořídit si matraci propracovanou do nejmenšího detailu z nových revolučních materiálů jako je třeba pěna Xdura, s vysokou užitnou hodnotou, výbornými parametry a dlouhou životností? Pak jste na té správné adrese!

Speciální anatomické polštáře od Matrace StoreZdroj: denik

Kolekce hotelových matrací 

Nově jsme na trh uvedli řadu matrací pro hotely, speciálně navržených pro ubytovací zařízení od levných ubytoven až po luxusní hotely a penziony,
ale také pro zdravotnická zařízení, domovy pro seniory apod. 

Bude nám potěšením, když využijete našich dlouholetých znalostí v oboru a přijdete se s námi poradit nebo navštívíte naše stránky www.matrace-store.cz, kde najdete další informace nebo si můžete matrace přímo zakoupit.

Stále platí dlouhodobá akce „ matrace doprava zdarma“ 

Logo e-shopu Matrace StoreZdroj: denik