Svěřte se skutečným odborníkům

Markýza představuje ideální způsob, jak při hezkém počasí trávit čas venku s rodinou či přáteli bez strachu z negativního vlivu UV záření na vaše zdraví. Navíc se jedná o elegantní doplněk, který podtrhne dojem ze zbytku domu. Opravdu dobrá markýza by měla být vyrobena na míru z těch nejlepších materiálů. Přesně to nabízí kvalitní markýzy MHZ. Německý výrobce MHZ je předním světovým odborníkem na stínění a všechny markýzy od něj jsou navrženy na zakázku pro konkrétní obytný prostor. Venkovní stínění před domem vyřeší například kazetové markýzy, které mají moderní design. Díky kazetě jsou chráněny po celý rok před nečistotami či vlhkostí. Venkovní kazetové markýzy MHZ v Praze najdete ve vzorkovně MK Rolety ve Stodůlkách.

Zdroj: www.mk-rolety.cz

Alternativa k žaluziím

Okenní a fasádní svislá markýza je praktickou a elegantně vypadající náhradou za exteriérové žaluzie. Markýzy se vyrábí v mnoha barevných provedeních. I když jsou každý den pod náporem slunečních paprsků, nic ze své barevnosti neztratí. Díky použitým materiálům neblednou, přesto efektivně zachycují až 85 % sluneční energie. Svislá markýza tedy dodá domovu krásu a zároveň zlepší jeho energetickou účinnost.

Zdroj: www.mk-rolety.cz

Udržujte v zimní zahradě to správné klima

Se zimní zahradou nebo krytou terasou si můžete udržovat svůj malý kus přírody po celý rok. Zimní zahrada však vyžaduje speciální péči a je nutné v ní udržovat tepelné a světelné podmínky, které rostlinám vyhovují. Markýza pro zastínění zimních zahrad představuje skvělý způsob, jak rostliny chránit před vysokými teplotami a příliš velkým množstvím slunečního záření. Markýzy lze připevnit zvenku i zevnitř. Při správně vybrané látce dokážete v zimní zahradě vytvořit perfektní klima pro vás i vaše rostliny bez zapnutí klimatizace.

Zdroj: www.mk-rolety.cz

Moderní markýzy dokáží sami reagovat na počasí

Odrazuje vás od pořízení markýzy nutnost manipulace s ruční klikou, nebo se vám zdá, že by její ovládání bylo příliš fyzicky náročné? Elektrické markýzy lze snadno ovládat na dálku a můžete u nich nastavit i automatické funkce. Automatizovaná markýza se sama roztáhne při slunečném počasí, nebo naopak zatáhne, když začne foukat silný vítr. Jediným stisknutím tlačítka pak rychle a snadno nastavíte výšku markýzy přesně podle vašich přání. Markýzu je důležité nepřetahovat, ale díky automatickým senzorům bude elektrická markýza vždy napnutá do ideální míry těsnosti.

Zdroj: www.mk-rolety.cz