Během horkých dnů chrání před horkým sluncem, když se zatáhne, nabízí útočiště před chladnými kapkami deště. Pergolu nebo přístřešek je ovšem potřeba umět si vybrat.  Odolný materiál je základ. Parné léto bývá ve znaku prudkého slunce, proto by pergola měla nabízet UV ochranu a zároveň během dnů, kdy je oblačno, zase dostatečnou propustnost světla. Posezení tak bude vždy příjemné a relax nerušený.

Pergoly mají svůj význam kvůli ochraně před rozmary počasí při společenských událostech nebo při posezení s knihou. Proto je zastřešování verand i teras čím dál běžnější záležitostí. Pergola Palram Siera 4200 je téměř nezničitelná. Konstrukce z hliníkových profilů a silného sendvičového polykarbonátu se 100 % UV ochranou a propustností světla 80 % dokáže odolávat i náročným povětrnostním podmínkám jako jsou kroupy, silný vítr, prudký déšť i zimní přívaly sněhu. Díky inteligentnímu systému nasunutí střešních panelů bez dalšího spojovacího materiálu zvládnete ve dvou instalaci během jediného odpoledne.  Střešní panely jednoduše zaklapnete. Výšku pergoly můžete upravit podle potřeby díky nastavitelné výšce a posuvným opěrným nohám. Celá konstrukce ani po létech nerezne a je odolná vůči plísním a mechům.

Zdroj: GARLAND distributor, s.r.o.

Stává se, že když jsou klíče nejvíce potřeba, nemůžete je najít. A tak to velice často bývá v případě, kdy se vracíte domů a překvapí vás déšť či chumelenice. Stačí přitom nad vchodové dveře nainstalovat stříšku, která vás ochrání. Pouhá hodina či dvě na instalaci a stříška Palram Aquilq 1500 může zdobit váš vchod. Abyste opravdu nezmokli, speciální tvar předního profilu i zadní skryté těsnění odvádí při dešti vodu do boků. Díky lehké přesto pevné hliníkové konstrukci nerezne, má dlouhou životnost a odolá povětrnostním vlivům. Speciální polykarbonát zajišťuje 100 % UV ochranu.

Zdroj: GARLAND distributor, s.r.o.

Chcete ochranu a pohodlí i pro své auto? Přístřešek Palram Arcadia 5000 je vytvořen ze silné hliníkové konstrukce a střecha z vysoce pevnostního polykarbonátu, který vytváří bezpečnou ochranu proti dešti, větru, sněhu a díky UV ochraně i proti slunečním paprskům. Díky speciálnímu Alpine Kitu lze přístřešek zvednout a parkovat pod ním třeba karavan nebo obytný vůz.

Zdroj: GARLAND distributor, s.r.o.

Na zahradě žádného zahrádkáře nesmí chybět skleník s účinnou ventilací, který ochrání vaše rostliny před krupobitím i přímým světlem. Skleník Palram Multiline je vyroben ze špičkového polykarbonátu se 100 % UV ochranou a hliníkové konstrukce, takže nežloutne a odolá i náporům počasí.

Vše nyní dovezeme přímo až k vám – www.garland.cz