Na první pohled bojová hra ale v lidech rozhodně nevyvolává agresivitu. Hráči sice drží v ruce zbraň, je to ale v podstatě laserové ukazovátko.

V dnešní době je těžké někoho přimět k pohybu. Tady se všechny generace hýbou s radostí. Laser game hrají běžně hráči od 5 do 80 let, tady se žádné hranice nekladou.

Hra trvá 15 minut a probíhá ve speciální místnosti se spoustou překážek, které slouží pro hráče jako možné úkryty. Aréna je poměrně temná. Nasvícena je pouze UV zářivkami. Hru doprovází hudba, která je navržena speciálně pro Laser Game, přesto je inspirována hudbou, kterou znáte. Hudební motivy jsou neustále rozšiřovány, rozhodně se tedy nebudete nudit, ať už přijdete kdykoliv. Celý prostor Arény je kompletně zamlžený, viditelnost je tak akorát, ale na druhý konec nedohlédnete.

logoZdroj: L.A.B./archiv

Zahrát si můžete v několika herních módech. Ať už je to Deathmatch – tedy standardní arkádovku v režimu všichni proti všem, případně jsou tu hry týmové, rozdělit se můžete hned do několika týmů, kdy každý tým hájí svoji barvu. Týmové hry jsou velmi variabilní. Pro nadšence je tu nový mód arény – SWAT! Vžijte se do role trénované zásahové jednotky SWAT. Tma, tlukot srdce přehlušuje dunění basů v aréně. A jediný zdroj světla máte ve svých rukou – zbraň!

Laser Game je absolutní adrenalin a velmi zábavný sport zároveň. Ideální také pro firemní teambuilding, školní akce nebo narozeninové oslavy a rozlučky se svobodou.

Od 1. 6. 2019 si hru můžete vyzkoušet na vlastní kůži přímo v Boskovicích, a to na nové adrese:
Antonína Trapla 21, 680 01 Boskovice

Na hráče čeká 12 vest s laserovými zbraněmi a rozlehlý prostor plný zajímavých překážek. Hru si můžete užít s kamarády, kolegy, ale stejně tak i s úplně cizími hráči, díky systému otevřených rezervací si k nám může přijít zahrát i jeden člověk. V online rezervačním systému stačí vyhledat oranžově zbarvenou hru a k ní se připojit!

Rezervace online na http://www.laserarenaboskovice.cz/ nebo na telefonu +420 732 740 407.

Přijďte si vyzkoušet nadčasovou zábavu, která ve vašem těle rozproudí adrenalin a otestuje vaše reflexy a mušku!