„Máme několik desítek zákazníků, kteří mají potíže s pohybem nebo se necítí dobře, a nemají nikoho, kdo by jim léky vyzvednul. Protože jsme tady na Chrudimsku doma, chováme se jako členové rodiny a objednávky dovezeme až domů, stejně tak léky, které jim předepsal lékař,“ říká Karel Klodner, ředitel Lékárna.cz.

Ta je největší lékárnou na českém internetu a sídlí v Chrudimi. Dovážkovou službu pak spustila ve spolupráci s lékárnou Prima pro Chrudimsko původně jako výpomoc v období omezeného pohybu během pandemie a nyní ji rozšířila a rozváží zájemcům až domů i jejich objednávky z www.lekarna.cz, kde mohou uplatnit i recept od lékaře.

Zdroj: Pears Health Cyber, s.r.o.

„Naši zákazníci tady na Chrudimsku nemusejí kvůli zdraví nikam chodit, ochotně se o ně postaráme. Zatím je to služba jenom pro Chrudimsko, rozšíření máme v plánu. Zákazník získá hned několik výhod: z domova objedná a domů mu zboží dovezeme podle dohody o čase doručení, a pokud potřebuje lék na recept, kontaktuje ho lékárník z Primy, se kterým se může individuálně poradit o výši doplatku a dalších souvislostech s léčbou. Nejpozději druhý den všichni dostanou domů to, co potřebují,“ dodává K. Klodner.

Ing. Karel Klodner, ředitel Lékárna.czIng. Karel Klodner, ředitel Lékárna.czZdroj: Pears Health Cyber, s.r.o.

Dovážka se automaticky nabízí zákazníkům při objednávce podle místa doručení, při objednávce nad 299 Kč je zdarma a při nižší ceně za dovoz až domů zaplatí zákazník stejně jako za jiný způsob doručení, tedy 29 Kč.

Na dovoz léků si na Chrudimsku postupně zvykají a Lékárna.cz každý týden rozváží víc než stovku objednávek s léky na recept i bez. Léky i zásilky doveze nejpozději do druhého dne, pečlivě zabalené a ošetřené při rozvozu tak, aby byly doručeny bez jakékoli újmy.

„Moderní lékárenství není jen o prodeji krabiček s léky, ale hlavně o službě lidem, ať jsou v jakékoli životní situaci či zdravotní kondici,“ říká Vladimír Finsterle, zakladatel a majitel Lékárna.cz.

PharmDr. Vladimír Finsterle, majitel a zakladatelPharmDr. Vladimír Finsterle, majitel a zakladatelZdroj: PEARS HEALTH CYBER, s.r.o.

Lékárna.cz je největší lékárna na českém internetu s více než dvacetiletou zkušeností a má největší nabídku přípravků pro zdraví a krásu počínaje léčivými přípravky, vitamíny a doplňky stravy přes kosmetiku, kontaktní čočky, dentální hygienu, zdravé potraviny, diety a sportovní výživu, přístroje pro zdraví, zdravotnické pomůcky, péči o dítě i o seniory.

I když je Lékárna.cz internetovou lékárnou, tým lékárníků kdykoli poradí zákazníkům s výběrem nebo zdravím telefonicky nebo prostřednictvím chatu. Odborné poradenství je pak samozřejmostí v chrudimské Lékárně Prima.

Zdroj: Pears Health Cyber, s.r.o.