Kemp Stříbrný rybník nabízí ubytování v zrekonstruovaných chatkách pro 10 osob, které jsou vhodné pro rodinnou dovolenou s přáteli i skupinové akce. V každé chatce je vlastní sociální zařízení, vybavená kuchyňka, televizor i wifi. U každé chatky je k dispozici venkovní posezení se slunečníkem.

Zdroj: Kemp stříbrný rybník

Pro náročnější klienty, kteří mají rádi své soukromí, jsme pořídili mobilními domy pro čtyři osoby, které nabízejí komfort s výhledem na rybník. V mobilhomu naleznete ložnici, palandu, vybavenou kuchyňku, sociální zařízení televizor a klimatizaci. U každého mobilhomu je k dispozici venkovní posezení s markýzou.

Při týdenním pobytu v chatkách a mobilhomech nabízíme slevu 20 %. Pokud byste rádi přijeli jen pár dní, nevadí. Během letních prázdnin umožňujeme také rezervaci kratších pobytů, a to na dvě a více nocí.

A co další možnosti ubytování? Kemp disponuje prostornou travnatou plochou pro stanování i karavanová stání s přípojkami elektrické energie. Kdo nemá vlastní stan, nemusí zoufat. Nabízíme ubytování v glampingových stanech TRAMP a MONTANA. Ty jsou vybaveny čtyřmi nebo šesti lůžky včetně lůžkovin, lednicí, osvětlením a venkovním posezením se slunečníkem.

V kempu se nachází restaurace a kiosky, uvařit si můžete v místní kuchyňce nebo na venkovním grilovišti.

Zdroj: Kemp stříbrný rybník

Nabízíme také možnost pronájmu společných prostor pro pořádání veřejných, firemních i soukromých akcí. Jsme ideálním kempem pro školní pobyty.

A jak u nás trávit volný čas? Na své si přijdou milovníci adrenalinu i klidného odpočinku. V areálu naleznete dětské hřiště, fitness tělocvičnu, Gladiátor arénu, Adventure park, půjčovnu sportovního vybavení a další. Novinkou roku 2024 je moderní lanový park a sportoviště vhodné pro širokou škálu sportů.

Zdroj: Kemp stříbrný rybník

Bezprostředně na kemp navazuje rozsáhlý komplex městských lesů protkaný naučnými a pohádkovými stezkami, cyklo a turistickými trasami a zajímavými místy, jako jsou obory s lesní zvěří, Rytířské hradiště, lesní tělocvična a další.

Kemp leží na okraji města Hradec Králové, které samo nabízí nepřeberné množství zajímavostí, výletů a zážitků. Nechte se očarovat historií i současností města Hradec Králové.

Přijeďte načerpat sílu a energii a objevit zapomenutá dobrodružství a romantiku letního kempování. Těšíme se na setkaní v Kempu Stříbrný rybník.

Kemp stříbrný rybník, Lhotecká 183/95; Malšova Lhota, Hradec Králové
E-mail: recepce@vslesy.cz
Tel.: +420 607 135 822

www.kempstribrnyrybnik.cz