Po Pivní pálence se v roce 2021 jenom zaprášilo, a tak bylo vedení a sládkům Pivovaru Rohozec ve spolupráci s regionální palírnou Dlabka jasné, že se jejich cesty nepotkaly naposledy. Jak ale letošní sezónu trochu okořenit nebo spíše osladit? Med. Tato jednoduchá ingredience dala vzniknout jemné Medové pálence. Rohozečtí fajnšmekři se opět obrátili na místní zdroje, a tak použitý med nebude jiný než z Českého ráje od malého poctivého včelaře. V prodeji budou tedy hned dvě Pivní pálenky z Rohozce – klasická a s příchutí medu.

Zdroj: PIVOVAR ROHOZEC, a.s.

Českým pivařům zachutnal i pivní speciál Unger 18, i ten na vás bude během chladných prosincových večerů čekat na vybraných prodejních místech. Pivo je uvařeno na počest zakladatele pivovaru Ferdinanda Ungra a jeho tvář příhodně zdobí pivní etiketu. Pivo Unger 18 vařené na tři rmuty je charakteristické tmavě zlatavou barvou, plnou a silnou chuť. Obsah alkoholu je 8,2 % a hodí se pro jedinečné okamžiky.

Zdroj: PIVOVAR ROHOZEC, a.s.

Všechny tři speciály budou vpuštěny do prodeje 12.12.2022. Informace o prodejních místech najdete na webových stránkách a sociálních sítích Pivovaru Rohozec. S nákupem neotálejte, jedná se o limitované edice, kterých je omezené množství.