Vyrábí vysoce jakostní technické výlisky, vstřikovací formy pro zpracování termoplastů a termosetů a kompletuje konstrukční sestavy, finální výrobky a domácí spotřebiče. Společnost zaměstnává přibližně 750 zaměstnanců a patří k významným zaměstnavatelům v regionu.

Zdroj: zadavatel inzerce

Zvýšené požadavky na dodávky ze strany zákazníků, potřeba modernizace produkčního zázemí, nákup a instalace nových technologií vedly v areálu závodu 03 v Bruntále k výstavbě nové výrobní haly včetně nových skladových a administrativních prostor. Stavba je dokončena, zkušební provoz byl zahájen v únoru 2018.

„V nové výrobní hale bude postupně uvedeno do provozu až 30 vstřikolisů vyšší tonáže, včetně špičkového logistického zázemí s kapacitou  tří tisíc paletových míst. Součástí stavby je i vybudování komfortního zázemí pro naše zaměstnance včetně nové parkovací plochy a jídelny,“ uvedl obchodní ekonomický a personální ředitel společnosti Richard Zeman. V návaznosti na rozjezd výroby společnost zahájila nábor nových zaměstnanců. Obsadit chce postupně 200 až 250 pracovních pozic z řad výrobních dělníků, techniků, technologů, pracovníků logistiky a jiných profesí.

Zdroj: zadavatel inzerce

„Svým zaměstnancům nabízíme stabilní prostředí se všemi základními bonusy, například týden dovolené navíc, věrnostní bonusy, vysoké prémie, mimořádné odměny na konci roku, možnost stravování a podobně. Nezanedbatelný je i kariérní růst, mnoho našich řadových seřizovačů či obsluh CNC strojů se postupem času vypracovalo na konstruktéry, technology či případně řídící pracovníky. Ve firmě probíhá neustálá generační obměna a šancí na sebeuplatnění je mnoho,“ doplnil Richard Zeman.

Zdroj: zadavatel inzerce

Díky nové výrobní hale se více než zdvojnásobí výrobní kapacita v areálu Zahradní. Hala bude vyhrazena především pro lisy vyšších tonáží 400 až 700 tun, na kterých lze provozovat až patnáctitunové lisovací formy. Část haly je navržena jako velmi čistý provoz se speciální vzduchotechnikou, kde se budou vyrábět výrobky náročné na čistotu, například pokovení plastů. Nabídka pro zákazníky tak bude mít zcela určitě vyšší přidanou hodnotu.

Zdroj: zadavatel inzerce