Vysoká kvalita zaručena

Základem je u zmiňované firmy důraz na vysokou kvalitu materiálů. Společnost odebírá nábytek od těch nejznámějších světových výrobců. Typický je především maximální bytelností, odolností vůči mechanickému poškození a unikátním designovým provedením. Nejčastěji se z materiálů pochopitelně prosazuje masivní dřevo vyznačující se přírodním původem, přirozenou elegancí a v neposlední řadě krásným vzhledem. Uvidíte krásnou texturu, přičemž není problém volit z mnoha barevných odstínů dle charakteru konkrétní místnosti.

Komplexní přístup

Už jste se setkali s tím, že byste v nějaké restauraci, kanceláři anebo jiných veřejných prostorách pohledem zavadili o ne příliš vzhledné ladění nábytku, barvy stěn a osvětlení? Zcela jistě ano a příjemný pohled to dozajista nebyl. Jestliže bude všechno dokonale ladit, vypadá místnost úplně jinak. Specialisté z LINO DESIGN přistupují k celému vybavení interiéru komplexně a zaměřují se i na zdánlivé detaily, které u mnohých jiných firem nehrají roli. Firma interiér kompletně navrhne a následně se snaží veškeré komponenty sestavit tak, aby vše bylo funkční a designově neotřelé. Samozřejmostí je i vstřícnost, respektive konzultace se zadavatelem zakázky. Právě on má také zcela jistě co říct, jelikož daný objekt zná nejlépe.

Spousty zkušeností

LINO DESIGN působí na trhu již od roku 1994. Firma má tedy s realizacemi různých interiérů bohaté zkušenosti. Nábytek, jejž prodává, se řadí do střední či vyšší třídy a skříně, stoly, sedací soupravy i další komponenty vytvoří funkční prostor, kam se bude každý rád vracet.

Přesvědčte se přímo v showroomech

Rádi byste se přesvědčili na vlastní oči? Proč ne? Na nábytek od společnosti LINO DESIGN a konkrétní vzhled daných místností se můžete podívat přímo v některém ze showroomů zmiňované firmy. Dva z nich se nachází v Brně a jeden nový byl nedávno otevřen v Praze.

Zdroj: Wobsah

Nábytek v mnoha podobách

Vybrat si můžete z komplexního portfolia nábytku dle vašich představ. Samozřejmostí jsou například konferenční stolky, barové židle, sedací soupravy, designové doplňky a spousty dalších důležitých součástí vnitřních i venkovních prostor. Mezi tradiční zákazníky firmy se řadí hotely, kavárny, divadla, restaurace, či showroomy automobilek.

Spousta úspěšných realizovaných projektů

Jen namátkou vybíráme několik pozoruhodných realizací, které svým designem určitě dokážou zaujmout.

Coffee Station Brno

Tato známá kavárna v brněnském OC Letmo na hlavním nádraží je typická právě unikátním designovým provedením. Podílí se na tom třeba stylová křesla Trilly, moderní lavice s originálním čalouněním a ostatní komponenty.

Restaurace Bohéma

Dalším vybraným příkladem zajímavého designu budiž interiér restaurace Bohéma. Pokud vám název něco říká, znáte ji pravděpodobně z pořadu „Ano, šéfe!“ se Zdeňkem Pohlreichem v hlavní roli. Právě sem dodával LINO DESIGN lavice na míru, křesla a další nábytek.

VIP skybox v Allianz areně

Jako poslední jmenujeme ještě realizaci interiéru VIP skyboxu ve fotbalovém stánku Bayernu Mnichov. Na výbavě místnosti spolupracovala firma se známým odborníkem Ing. arch. Davidem Machačem.