Když v Praze a ve známých lokalitách v jejím okolí je bydlení rozebrané nebo neúměrně drahé, roste zájem o plnohodnotné bydlení za městem s dostupnou infrastrukturou a občanskou vybaveností. Nejnověji pak v lokalitě Dařbož u Kamenice pouhých 20 min na jih od Prahy, kde právě roste projekt Forest Views.

 „Jsem rád, že můžeme v termínu oznámit zahájení stavby našeho nového projektu Forest Views. Zájem o byty i domy je zde obrovský. Již nyní máme prodáno 35 % domů a bytů v první etapě,“ říká Kamil Dunaj z developerské společnosti Getberg, která za projektem Forest Views v Dařboži stojí a dodává: „Všem zájemcům o tento finančně dostupný i investičně zajímavý projekt v jedinečné lokalitě v srdci přírodní rezervace doporučuji jednat rychle, protože ceny budou pochopitelně postupně růst.“

Zdroj: GETBERG

Pokud nechcete nebo nemůžete bydlet v Praze, ať už z důvodů finančních nebo jiných, pak dává smysl hledat v jejím okolí. A pokud nechcete bydlet na vzdálenějších místech nebo snižovat nároky například na dostupnost obchodů, nebo na kulturu bydlení, pak Forest Views Dařbož dává smysl. Realitní skupině Getberg se totiž daří nacházet stále nová místa, kde je za rozumnou cenu bydlení plnohodnotné. Navíc pak v lokalitě vybuduje veškerou další potřebnou občanskou vybavenost, která zde chybí – například park či dětské hřiště. A často tak plní lidem jejich sny.

Nejnověji buduje projekt rezidenčního bydlení Forest Views v lukrativní a dosud širší veřejnosti neznámé lokalitě Dařbož. Ten nabízí dostupnost do 20 minut od Chodova jižně od Prahy. Je tak ideální lokalitou pro ty, kdo pracují na jihu Prahy na Chodově, Pankráci nebo na Budějovické. Vzniká zde celkem 115 řadových domů a komerční prostory spolu s parkem a dětským hřištěm pro zajištění potřebné občanské vybavenosti. Navíc s přírodou všude kolem a přítomností místní komunity.

Zdroj: GETBERG

Daří se nám nacházet a přinášet do širšího povědomí nová místa v okolí Prahy. Ať už se jedná o Vysoký Újezd či Strančice u Říčan a projekt East Gardens. V minulých týdnech jsme pak spustili prodej projektu Forest Views, kde vznikají řadové domy v několika variantách dispozic. Nejdostupnější dispozice 3+kk je pak v Česku revoluční a přibližuje nás západnímu stylu bydlení oblíbenému zejména ve Velké Británii. Navíc dokážeme nabídnout bydlení za velmi lukrativní cenu – za 7,4 milionu kvalitní rodinný dům v dispozici 3kk s výhledem do přírody. Na trhu nyní moc volných projektů není a pokud ano, tak stejnou dispozici málokdy seženete levněji či za stejnou cenu, a navíc koukáte do pole či betonového valu a k základním službám máte daleko,“ říká Kamil Dunaj z Getbergu a dodává: „Vybrali jsme tuto lokalitu, protože leží uprostřed přírodní rezervace Hornopožárského lesa a přitom je 20 minut od Chodova. Je to skvělé místo pro rodinný život a šťastné dětství ve zdravém prostředí.“

Ve Forest Views vzniká skvělé místo pro život s centrálním náměstím, dětským hřištěm, obchody, kavárnou a sdílenými službami. Celý projekt pak klade důraz na budování komunity žijící společenskými událostmi, pravidelnými farmářskými trhy a sousedským setkáváním. Getberg tak buduje místo k plnohodnotnému modernímu životu.

Zdroj: GETBERG

Doprava do Prahy je odtud možná automobilem, dále autobusem přímo z obce či vlakem z několika blízkých lokalit, které jsou dostupné do 15 minut. Navíc se nabízí pro příměstské obyvatele stále populárnější forma dopravy P+R na několika místech na jihu Prahy. Navíc, až se v roce 2023 lidé do projektu nastěhují, pak již za 3-4 roky vznikne nové metro Depo Písnice dostupné za 15-20 minut. Lokalita je tak velice výhodná například pro lidi pracující přímo v jižních částech metropole jako je Pankrác nebo Chodov.

Forest Views je také navržen s ohledem na bezpečnost v ulicích. Všechny ulice s domy budou slepé, čímž se sníží dopravní hustota obytných zón a na silnicích budou zpomalovací retardéry. Navíc pěší cesty do lesa povedou z velkých zahrad za domem, takže cestou do přírody obyvatelé vůbec nemusí přejít silnici nebo například tahat kolo přes celý dům,“ uzavírá Kamil Dunaj z Getbergu.

Více informací najdete na webových stránkách www.forestviews.cz