Devět měsíců tvrdé práce, 120 litrů kávy a nespočet výborných ochutnávek stojí za platformou, která vás zkušeně provede gurmánským okolím. Připravte se nejen na bohatý výběr chutí, ale také na to, že se pobavíte! S mobilní aplikací MámeChuť už vám neuteče žádná gastro akce, zábavný večer nebo degustace. Poznáte také nová skvělá místa, ochutnáte zajímavé speciality a porovnáte, který šéfkuchař vaše oblíbené jídlo dává s největším přehledem. A takový gurmánský průzkum na vlastní kůži nás přece všechny baví, nebo ne? 

ilustrační fotoZdroj: https://mamechut.cz/

A teď přijde otázka na tělo: Máte už svůj kulinářský cíl? S appkou MámeChuť ho mít budete. Díky němu totiž získáte zajímavé extra nabídky vašeho oblíbeného podniku jen za to, že se do něj rádi vracíte. Čekejte také VIP benefity a další vychytávky, které vývojáři postupně odtajňují. Proto sledujte MámeChuť také na facebooku, instagramu nebo webu.

ilustrační fotoZdroj: https://mamechut.cz/

Také už se vám sbíhají sliny na MámeChuť? Pak si zaškrtněte v kalendáři datum 30. září, kdy se tahle mobilní aplikace v sedm večer oficiálně spouští. Čekání na slavnostní online spuštění si zkraťte třeba v příjemné kavárně u šálku dobré kávy a nezapomeňte se připojit k FB události v Brně, Ostravě a Olomouci.

 ilustrační fotoZdroj: https://mamechut.cz/

mamechut.cz