Model CX-3 klade maximální důraz na řidiče a byl navržen kolem něj s inovativními bezpečnostními funkcemi systému MZD Connect a i-ACTIVSENSE, které zajišťují, aby byla každá jízda příjemná, zábavná a bezpečná. To jsou pouze některé z důvodů, proč je Mazda CX-3 odvážně jiná a vytváří nový standard jedinečného zážitku z jízdy.

Zdroj: S.A.S. cz spol. s r.o. Mazda Ústí nad Orlicí

TECHNOLOGIE SKYACTIV

Filozofie Mazdy CX-3 „potěšení z jízdy“ v sobě skrývá celou řadu oceňovaných technologií SKYACTIV.

Naše motory, karoserie a podvozek přinášejí nekompromisní výkon a nabízejí citlivé ovládání, vysokou přilnavost a sportovní jízdní dynamiku. Při jízdě ve městě nebo na venkově tak budete mít pocit spojení s vozem Mazda CX-3 Jinba Ittai .

Systém i-STOP

Nejlepším partnerem pro i-ELOOP je systém i-STOP. Běžné systémy stop v zácpě nastartují motor vozidla s elektrickým motorem naprosto stejným způsobem, jakým se motory obvykle startují.

Pomocí techniky přímého vstřikovače paliva a optimalizovaného umístění pístu umožňuje řidiči unikátní systém Mazdy i-stop znovu nastartovat v podstatě okamžitě, zatímco se i výrazně zlepšuje spotřeba paliva.

Zdroj: S.A.S. cz spol. s r.o. Mazda Ústí nad Orlicí

KONEKTIVITA

MZD Connect

MZD Connect poskytuje bezpečný a snadný přístup k veškeré vaší hudbě, textovým zprávám hands-free a volání, navigaci a sociálním sítím.

Všechny potřebné informace jsou zobrazeny na 7" barevné dotykové obrazovce, takže se můžete pomocí kruhového HMI ovladače.

Zdroj: S.A.S. cz spol. s r.o. Mazda Ústí nad Orlicí

BEZPEČNOST

i-ACTIVSENSE

Naše řada inteligentních špičkových bezpečnostních funkcí i-ACTIVSENSE vám poskytuje veškeré potřebné zabezpečení a ochranu.

Integrované snímače a kamery za vás sledují a hlídají vaše okolí. A technologie, jako například systém sledování mrtvého úhlu (BSM), vám pomáhá vyhnout se kolizím při změně jízdních pruhů nebo při couvání.

Dizajn KODO - duše v pohybu

Sportovní dynamický styl okolo vás

Zdroj: S.A.S. cz spol. s r.o. Mazda Ústí nad Orlicí

Nadčasový design KODO vozu CX-3 je patrný uvnitř i vně. Od špičkového ručního řemeslného zpracování interiéru po inovativní funkce budete cítit, že vše je ergonomicky umístěno okolo a také pocit spojení s vozem Jinba Ittai.

Vylepšili jsme progresivní vnější design karoserie čistými, jednoduchými liniemi a konturami, které vyjadřují energii. Vyjadřuje kombinaci výkonu a stylového šarmu, která jistě chytne za srdce.

Zdroj: S.A.S. cz spol. s r.o. Mazda Ústí nad Orlicí