Jde o největší událost v oblastech elektrotechniky, elektroniky, energetiky, automatizace a digitalizace, ale i osvětlení a zabezpečení.

Veletrh je určen pro odborníky, ale přeneseně působí na celou společnost. Svět elektrotechniky a elektroniky má zcela zásadní význam pro její rozvoj. V prezentaci firem na veletrhu AMPER se především jedná o celou šíři elektro-energetické infrastruktury včetně nejnovější fotovoltaiky. Dále se jedná o elektroinstalace včetně chytrých sítí, elektromobility, veřejného osvětlení a elektrozařízení všeho druhu. Významná je prezentace v oblasti automatizace budov, průmyslu a dopravy. V neposlední řadě na veletrhu je nabízen nejširší výběr elektronických součástek, modulů a chybějících čipů.

Očekávaná návštěvnost během tří dnů veletrhu je až 30 000 odborníků z řad techniků, projektantů, zástupců municipalit, managementu společností a soukromých i firemních investorů.

Pro návštěvníky je připraven zajímavý doprovodný program v oblasti automatizace a digitalizace, energetiky, e-mobility a smart city. Veletrh AMPER, pořádaný společností TERINVEST, bude zahájen vyhlášením výsledků soutěže o nejpřínosnější exponát veletrhu – ZLATÝ AMPER 2023. 

 Veletrh AMPER 2023 v číslech:

· 400 vystavovatelů z 24 zemí světa (129 ze zahraničí – Slovensko 36, Německo 20, Rakousko 13, Polsko 9, Turecko 8, Itálie 7, Taiwan 7, Švýcarsko 5, Čína 4, Velká Británie 4, Francie 2, Maďarsko 2, Srbsko 2, Belgie 1, Bulharsko 1, Finsko 1, Chorvatsko 1, Kanada 1, Litva 1, Spojené arabské emiráty 1, Španělsko 1, Švédsko 1, USA 1);

· 21 000 m2 hrubé výstavní plochy v halách P a F a na venkovních plochách;

· 18 vystavovatelů přihlásilo svůj exponát do soutěže o nejpřínosnější exponát veletrhu – ZLATÝ AMPER 2023.

Přijďte se přesvědčit na vlastní oči a přeneste se do světa elektrotechniky a elektroniky!
Více informací naleznete na https://www.amper.cz/.