Pohled dopředu a investice do inovací, to je to, z čeho mají všeobecně zákazníci největší prospěch. A to si plně uvědomuje ryze česká společnost MINIB, a. s. Společnost, která se řadí mezi přední výrobce v České republice a v Evropě, a je současně významným exportérem do více než třiceti zemí Evropy, Asie, Austrálie a Ameriky. Investuje nemalé prostředky do inovací výrobních technologií a samotných výrobků.

Zdroj: MINIB

MINIB je držitelem certifikátu ISO 9001:2016 a majitelem mnoha užitných vzorů a patentů. Kompletní sortiment testuje v nezávisle akreditované zkušební komoře, podle evropské normy EN 442-2, EN 16430 a EN 15116, a tím garantuje deklarované topné a chladící výkony.

Konvektor vs. radiátor

Konvektory využívají k vytápění proudění vzduchu. Oproti radiátorům místnost vytopí výrazně rychleji a navíc při nižší spotřebě energie. Nesálají teplo do stěny a umožňují tak jeho efektivní distribuci do celé místnosti. Díky své konstrukci a způsobu fungování je využijete i na takových místech jako jsou francouzská okna a velké skleněné plochy.

Jaký konvektor si vyberete vy?

Produktové portfolio je velmi široké a nabízí vám širokou škálu využití.

  • U PODLAHOVÝCH konvektorů máte na výběr mezi konvektorem s ventilátorem nebo bez něj, současně není opomenuta případná potřeba konvektoru v mokrém prostředí, u bazénů a v koupelnách.
  • SAMOSTOJNÉ A NÁSTĚNNÉ konvektory jsou, jako předchozí, dodávány ve verzi bez nebo s ventilátorem a i zde je myšleno na zákazníky s potřebou využití v mokrém prostředí.
  • MINIB nezapomíná na designové kousky a ve svém produktovém portfoliu má unikátní patentovou řadu DESIGNOVÝCH konvektorů, které využívají pro vytápění vedle konvekce i princip sáláni. Čelní deska konvektoru je z hliníkového kompozitu s možností vlastního designu, z hladkého, různě barevného skla nebo skla zdobeného pískováním.
  • Konvektory i chladí, proto jsou v nabídce i tyto s MOŽNOSTÍ CHLAZENÍ – ať už jednookruhové nebo dvouokruhové pro využití chladícího i topného okruhu zcela odděleně.
  • Vzhledem k široké škále využití najdete v nabídce i SPECIÁLNÍ konvektory jako jsou např. parapetní, soklové, elektrické apod.
  • Pro chlazení, topení a větrání v jednom s minimálními energetickými nároky je v nabídce INDUKČNÍ JEDNOTKA.

Zdroj: MINIB

Proč konvektor od MINIBu?

O tom co MINIB nabízí, už víte. Než je vám však konečný produkt nabízen, projde nejenom technickým vývojem, inovacemi a testováním, a to především proto, aby vám poskytoval to, co opravdu deklaruje a nabízí. Na produkt je nahlíženo i po stránce estetické.

Vývojáři společnosti tráví nespočet hodin na navrhování takových interiérových designů, které budou v souladu barev a světla v místnosti dotvářet požadovanou pohodovou atmosféru jak kanceláře, prodejny nebo vašeho bytu či domu. Nejde jenom o to mít konvektor, jde o to, aby dokonale doplnil okolní prostředí.

MINIB má ke každému zákazníkovi individuální přístup, protože ví, že přání a potřeby každého jsou individuální. Díky vlastní výrobě může reagovat opravdu na všechny potřeby.

Konvektory od MINIBu.

  • Snižují provozní náklady – díky malému množství média jsou tělesa při vytápění i chlazení maximálně efektivní.
  • Poskytují maximální tepelný komfort – zařízení udržují přirozený způsob cirkulace tepla a chladu.
  • Spoří vám místo a ladí s designem interiéru – v podlaze, pod stropem, na stěně, na soklech nábytku, dle vašeho přání a potřeby.

MINIB se pohybuje na trhu s topnými tělesy od roku 1999 a v současné době patří mezi nejvýznamnější evropské výrobce. Co víc byste si od svého dodavatele mohli přát, než jsou zkušenosti a kredit na trhu.

Zdroj: MINIB

MINIB, a.s.
Tel.:220 180 780
E-mail: office@minib.cz
http://www.minib.cz