Nejdůležitější část Screenové clony tvoří speciální textilie, která zamezí prudkému slunečnímu záření, průniku tepla i nežádoucím pohledům a přitom vám umožní zůstat v kontaktu s venkovním prostředím. Díky svým vlastnostem dokáže screen odstínit až 95 % sluneční energie a škodlivého UV záření. V horkých letních dnech je možné snížit teplotu v interiéru při použití vhodného stínění o 3-7 °C.

Zdroj: Asset Media

Trendy velká prosklená okna vyžadují také kvalitní zastínění. Pod značkou MINIROL najdete 3 základní typy screenových clon:

MINIROL Lockscreen – látka je uzamčena ve speciálních vodicích lištách. Díky tomu je Lockscreen extrémně odolný proti větru. Tento typ umožňuje realizaci velkých rozměrů o ploše až 20 m2 a v uzavřené pozici slouží také jako ochrana proti hmyzu. Kromě klasického použití na okna je Lockscreen také velice vhodný na zastínění pergol.

MINIROL Screen – v této ekonomické variantě je látka volně napnutá mezi spodní lištou a boxem.

MINIROL Cablescreen – látka je vedena pomocí nenápadných nerezových lanek. Toto řešení je ideální, pokud nechcete, aby vám vodicí lišty jakkoliv narušovaly vzhled budovy.

Zdroj: Youtube

Montáž ve všech fázích stavby

Teprve se chystáte stavět rodinný dům, zateplujete fasádu, rekonstruujete, nebo bydlíte v bytě a přemýšlíte jak mít svou domácnost vyladěnou do detailu? MINIROL nabízí montáž screenových clon ve všech fázích stavby. Screeny jsou umístěné na venkovní straně okna, díky tomu odrazí sluneční paprsky ještě před jejich dopadem na vlastní povrch okna. Na rozdíl od venkovních žaluzií nebrání proudění světla do interiéru a ani v zataženém funkčním stavu kompletně nezatemní místnost. Jejich předností je také skutečnost, že nedisponují žádnými masivními konstrukčními prvky a celý systém může být plně integrován do fasády, takže nijak nenaruší její vzhled.

Zdroj: Asset Media

Stínění jakou součást chytré domácnosti

Screeny MINIROL je možné ovládat manuálně, motoricky a motoricky s dálkovým ovládáním. Nejvyhledávanějším řešením je pak právě použití dálkových ovladačů nebo přímo začlenění screenových clon do systémů chytré domácnosti.

Zdroj: Asset Media

Screenové clony MINIROL vám zaručí….

  • Maximální omezení průniku sluneční energie a potřebný komfort
  • Ochranu před nepříznivým počasím
  • Ochranu proti hmyzu
  • Moderní vzhled domu
  • Úsporu nákladů

Zdroj: Asset Media

Více informací o screenových clonách naleznete na www.minirol.cz, kde také můžete požádat o nabídku zdarma.