Velmi netradiční adventní kalendář letos pro veřejnost připravila Krašovská Aktivity centrum Plzeň. V jeho čtyřiadvaceti políčkách se ukrývá ne čokoláda, ale na každý den vždy jedno cvičení.  Rozbalovat si ho postupně může každý, a to na facebookovém nebo instagramovém profilu centra.

„Protože se v této těžké době nemůžeme vídat úplně plnohodnotně ve cvičebních sálech, snažíme se lidi rozpohybovat alespoň online. A troufnu si říct, že to se nám zatím daří. Už teď nám došly desítky fotek a videí z toho, jak mnozí cvičí s námi,“ říká za Krašovskou hlavní kreativní manažerka Ilona Křížková. Pro ty, kteří se do Sportovního adventního kalendáře zapojí, jsou navíc připravené i skvělé sportovní ceny. Ze všech jmenujme třeba fitness lano, stylový sportovní batoh nebo flašku na trénink.

Krašovská je opět od 3. prosince veřejnosti otevřená. Sportovní a jiné pohybové aktivity však probíhají za přísných hygienických podmínek a s rouškami. Zájem o ně je i přesto velký. Mezi nenavštěvovanější cvičební aktivity patří bezpochyby jumping nebo nově i kruhový trénink. Prostory, ve kterých se trénuje, jsou pravidelně dezinfikovány ozonem pomocí profesionálního generátoru, který Krašovská nedávno zakoupila.