A jaké byly počátky ponožkového businessu? Dalo by se to přirovnat „americkému snu“ – zakoupení jednoho stroje a rozjetí výroby v garáži rodinného domu. Ale nic nebylo tak jednoduché, jak se může zdát. Pojďme se podívat, jak to vidí majitel a jednatel společnosti, pan Ing. Vladislav Moravec, MBA.

Zdroj: zadavatel inzerce
Ing. Vladislav Moravec, MBA.

V čem je společnost MORAVEC Kvalitní ponožky s.r.o. jiná než ostatní?
Přístup. V naší společnosti pracuje řada rodinných příslušníků a všichni se snažíme mít stejný rodinný přístup také k našim zaměstnancům a zejména pak zákazníkům. Pro naše zákazníky jsme k dispozici 24/7 – a to bez rozdílu, ať se jedná o zákazníka s odběrem několika tisíc párů za rok, nebo drobného obchodníka. Za kvalitu a přístup ručíme naší vlastní značkou MORAVEC Kvalitní ponožky s.r.o.

To musí být docela náročné, hlavně tedy časově.
To ano. Ale všichni se u nás řídíme mottem „Náš zákazník, náš pán“. Snažíme se mít vše pod vlastní kontrolou, aby bylo možné kdykoliv a cokoliv změnit. Od výběru a nákupu materiálu, přes technologii výroby, zákazníky, expedici až po sociální sítě a e-shop.

Zdroj: zadavatel inzerce

Jak zvládáte současnou situaci? Došlo k omezení výroby?
Díky širokému portfoliu našich zákazníku zvládáme současnou situaci poměrně dobře, především díky zodpovědným zaměstnancům. Samozřejmě jsme přistoupili k redukci pracovníků na jednotlivých směnách z důvodu ochrany jejich zdraví. Vzhledem k úzké firemní struktuře jsme takřka ihned reagovali na probíhající situaci a přizpůsobili se.

V současné době jsou populární barevné ponožky, co vše máte v sortimentu?
Barevné ponožky se staly nedílnou součástí našeho sortimentu. Avšak nemůžeme opomenout například zdravotní ponožky, které jsou velice oblíbené u našich zákazníků díky bezotlakovým gumičkám v lemu ponožky. Dále například ponožky z bambusové viskózy, THERMO zimní ponožky a mnoho dalšího ( www.moravec-cz.com/obchod ).

Zdroj: zadavatel inzerce

Proč by si měl zákazník koupit právě ponožky značky MORAVEC Kvalitní ponožky s.r.o.?
Dbáme na kvalitu a požadavky našich zákazníků. Veškeré typy ponožek necháváme testovat v nezávislé zkušebně a díky skvělým výsledkům vlastníme oprávnění používat značku QZ Česká kvalita a značku Český výrobek. Veškeré naše výrobky jsou vyráběny z materiálu dle standardu minimálně OEKO-TEX100. Za dobu, co ponožky vyrábíme, jsme zejména díky podnětům našich zákazníku vypilovali naše ponožky k dokonalosti.

Ponožky společnosti MORAVEC Kvalitní ponožky s.r.o. můžete zakoupit na e-shopu www.moravec-cz.com/ochod.