Jaké byly vaše sportovní začátky?

Celý život mě provázel nějaký sport. Akorát se to trochu střídalo. Na základní škole jsem začínal s kanoistikou. Postupně jsem přešel k motokrosu, kterému jsem se věnoval dvanáct let. Ten mi hodně dal, ale i něco vzal. A od motokrosu jsem postupně přešel ke psímu spřežení, vlivem zranění a životních událostí. Tomu se věnuji dodnes.

Ilustrační foto.Zdroj: Fitmin

Co vás na mushingu těší?

Co mě těší a proč to dělám je život se psy. Je to můj životní styl. Pes není motorka nebo kolo, které můžete odložit do garáže. Je to ale velký zápřah. Musíte být k dispozici ráno, v poledne i večer. Co jsem začal závodit se psy, tak jsem ztratil iluze o lidech. Psi jsou pro mě kolikrát lépe čitelní než lidé.

Co pro vás znamená soutěžit v dresu Fitmin?

Soutěžící v kynologických disciplínách jsou sdružováni pod hlavičkou Fitmin týmu. Ti zastupují jednotlivé kategorie. Funguje zde společné zázemí a podpora všech členů. Pro všechny závodníky jsou psi i sportovními partnery, se kterými společně trénujeme.

MS Kanada.Zdroj: Fitmin

Ilustrační foto.                                                                       Foto: Fitmin

Proč Fitmin?

Fitmin je moje srdeční záležitost. Je to firma, která sídlí v našem městě. Je tam skvělá parta lidí. Máme možnost podílet se na vývoji samotného krmení. Testujeme spousty nových produktů. Když máme nějaké podněty a nápady, tak jsme vyslyšeni. Můžeme je vyzkoušet. Za nás tedy maximální spokojenost. Provozovnu máme za barákem, psi prospívají, a proto není jiné volby.

Výživový program Fitmin, Maxi PerformanceZdroj: Fitmin

Výživový program Fitmin, Maxi Performance foto Fitmin

Máte nějaké přání, které byste si chtěl do budoucna splnit?

Je pravda, že můj život je jedním velkým snem a postupně si ty sny plním. Přál bych si, aby to psům dále skvěle běhalo a bavilo nás to. Takovým bonusem by bylo, kdybychom se mohli jet podívat a zazávodit si na Aljašku. To by byl jeden z dalších splněných snů.