Fotodárky jsou praktické i osobní

Bonboniéra, květiny, svetr, knihy, dárkový koš. To všechno jsou dárky, po kterých saháme ve chvíli, kdy nevíme, co udělá oslavenci radost. Dá se říct, že se s nimi nedá šlápnout vedle. Na druhou stranu, když se jich naráz sejde víc, moc nadšení asi nevyvolají.

Řešením mohou být fotodárky, které jsou praktické, originální, osobní a budou dlouho dělat radost. Z čeho můžete vybírat?

TOP jsou fotoknihy

Kdo z nás nějakou tu fotoknihu už nevytvořil? Ty tam jsou časy, kdy jsme si nechávali vyvolat fotografie a skládali je po jedné do alba, které nakonec bylo těžké a neskladné. Dneska jsou in fotoknihy, které potěší hlavně prarodiče. Díky nim totiž mohou dětství svých vnoučat prožívat stále dokola. Obzvlášť, když třeba bydlíte daleko od sebe a setkáváte se jen občas.

Oblíbené jsou i fotokalendáře

Na co se každý den aspoň jednou podíváme? Ano, do kalendáře. A ruku na srdce, nebudete mít hned lepší den, když se na vás bude usmívat tvář někoho vašeho blízkého?

Víte, že si můžete z vlastních fotografií vytvořit závěsný, stolní i plánovací kalendář v několika velikostech a můžete do něj klidně zaznačit i narozeniny, svátky, výročí a další důležité dny?

Fotoobraz je originální dekorací

Obraz z vlastní fotografie vytištěné na bavlněné plátno je ideálním způsobem, jak mít nějaký ten nezapomenutelný zážitek stále na očích. Můžete si ho nechat vyrobit v různých velikostech a připomínat si tak tu jedinečnou chvíli každý den.

Zdroj: www.reptisk.cz

Na ledničce mají své místo magnetky s vlastními fotografiemi

Snad na každé ledničce nějaké ty magnetky najdeme. Co si tam připevnit třeba momentku z výšlapu na Říp nebo návštěvy zámku v Lednici?

Hravé duše potěší pexeso z krásných fotografií

Rádi trávíte se svými blízkými čas nad společenskou hrou? A máte rádi pexeso? Vyrobte si vlastní pexeso, které nikdo jiný nemá. Dejte na něj třeba fotografie z dovolené a při každé hře si pak vyprávějte, jak báječně jste si ji užili a připomeňte si, kde všude jste byli.

Víte, že součástí pexesa je i praktická krabička na pexeso? Rozhodně k sobě kartičky nemusíte fixovat třeba gumičkami.

Radost udělá i fototriko

Trička s vlastním potiskem jsou originální a vtipný dárek. Mají široké využití, mohou být i krásnou vzpomínkou třeba na společně prožitou dovolenou.

Víte, že si můžete vybrat, zda chcete mít fotku na hrudi nebo na lopatkách?