Kdo by netoužil po létě, slunci, moři a příští letní dovolené?

Letový řád pro léto 2019 zahrnuje mnoho oblíbených prázdninových destinací na slunečném jihu.

http://www.linz-airport.com/cs/landingpage/program-letnich-letu

Egypt Vedle Hurghady a střediska Marsa Alam je nově na programu také u potápěčů a milovníků párty oblíbený Sharm El Sheikh.

Ale také Řecko bylo navýšeno a těší se neutuchající poptávce.

Na své hosty čeká celkem osm řeckých ostrovů, Karpathos, Korfu, Kos, Kréta/Heraklion (nově 4x týdně), Kréta/Chania, Kalymnos a Leros (oba přes Kos a lodním transferem), Rhodos (nově 4x týdně) a Zakynthos.

Klasikou je osvědčený spoj na Mallorku (Eurowings) 3x týdně (Út, Pá, Ne). Na tento španělský ostrov se bude moci létat od začátku letního leteckého řádu.

Na základě vysoké poptávky se bude letos létat 2x týdně do Burgasu, na krásné černomořské pobřeží Bulharska.

Chorvatsko samozřejmě také nesmí chybět. Společnost Gruber Reisen odveze všechny koupání chtivé od poloviny května až do října každou sobotu na překrásný ostrov Brač.

Celoevropsky silně poptávané, u nás však zatím tajný tip, je Tunisko! Prázdninová destinace Monastir, známá svými krásnými plážemi, byla u obyvatel Horního Rakouska vždy velmi oblíbená a ráda by na to znovu navázala svým opětovným zařazením do letního letového řádu.

Nabídka letů do Turecka bude nadcházející léto rovněž navýšena a dokonce zdvojnásobena. Hned 4x týdně (2x St a 2x So) budou létat společnosti Corendon Airlines a Pegasus Airlines do Antalye.

Máte chuť zaletět si do Istanbulu? Kdo by ho neznal, fascinující město na Bosporu, plné historických pamětihodností, kultury a vynikajícího jídla? Společnost Turkish Airlines bude létat z důvodu sanace dráhy v Salcburku v období od 24.4. – 28.5.2019 denně za výhodné ceny z Lince do Istanbulu. Istanbul ostatně nabízí také ideální možnosti přestupu při cestách do Asie, Afriky a na Blízký východ.

Nádherné písčité pláže, tyrkysově zbarvené moře, zelené svahy hor a tropické lesy… To nezní jen jako sen, ale přímo jako vysněná dovolená!

Bulgarian Air Charter umístí do Lince v létě 2019 jedno ze svých letadel

Od května 2019 umístí společnost Bulgarian Air Charter letoun MD82 do Lince. Bude létat do těchto destinací: Burgas, Korfu, Kréta, Rhodos.

Díky optimálním letovým časům (ranní odlet z Lince a večerní návrat z prázdninové destinace) můžete využít celý jeden den dovolené navíc!

Kromě toho jsou zaručeny přesné odlety, protože stroj bude mít v Linci své domovské letiště.

Bulgarian Air Charter je renomovaná letecká společnost, která létá již mnoho let pro všechny významné touroperátory. Použit bude letoun typu MD 82 pro 164 cestujících a se vzdáleností 84 cm mezi sedačkami (2+3 sedačky), zavazadlo do 25 kg zdarma a sportovní zavazadlo (do 20 kg) s ohlášením předem rovněž zdarma! Občerstvení na palubě: nealkoholické nápoje a malé snacky v ceně.

Aktuální přehled letního letového řádu naleznete na webových stránkách letiště Linec na adrese www.linz-airport.com a podrobnější informace Vám rádi podají ve Vaší cestovní kanceláři.