Jedinečná desetipodlažní budova nabídne celkem 68 účelně navržených bytů od 1+kk až po 4+kk a stane se tak novou dominantou tohoto místa. Celá východní fasáda bude osazena nadstandardně velkými francouzskými okny. Kombinací skla a vysunutých balkonů vznikne vzdušná budova, která citlivě doplní stávající místo v ulici Choceradská. Projekt View Spořilov ještě před svojí výstavbou získal cenu odborné poroty v soutěži Realitní projekt roku 2018. 

U bytů v nižším podlaží jsou k dispozici tolik oblíbené soukromé předzahrádky s terasami, které jsou vyvýšeny nad okolní terén a nabízí tak více soukromí. Byty ve vyšších podlaží nabízí pěkné výhledy do okolí a všechny mají útulný balkon nebo lodžii. Součástí bytů budou nadstandardně velká francouzská okna, která zajistí maximum přirozeného světla, opticky zvětší místnosti a propojí je s venkovním prostorem. Mezi další benefity bude rozhodně patřit moderní podlahové vytápění, které přinese budoucím obyvatelům lepší klima v bytě s méně vysušeným vzduchem a poletujícím prachem. 

V rámci výstavby bude upraveno také okolí domu. Přilehlé kaskádové jezírko čeká revitalizace, bude vysázena nová zeleň a přímo za domem vznikne ohraničený společný prostor. Projekt View Spořilov tak splní nejvyšší nároky budoucích obyvatel a to i díky umístění v lokalitě s plnou občanskou vybaveností, klidovými zónami, ideálními dispozicemi jednotek a snadnou dopravní dostupností. V přízemí bytového domu naleznete také jeden komerční prostor. Ve dvou podzemních podlaží sklepní kóje a dostatek parkovacích míst.


Kompletní nabídku bytů naleznete zde: https://gartal.cz/cz/projects/viewsporilov