Nakupování vánočních dárků nebylo nikdy levnější

V Číně už dnes objednává každý. Ženy si vybírají oblečení, hračky pro děti, šperky nebo make-up. Muži dávají přednost levné elektronice. Každý si tam prostě najde to své. Existuje ale jeden den v roce, ano, pouze jeden den, kdy se nákupy na AliExpress vyplatí mnohonásobně víc. Ten den přijíždí do Čech Martin na bílém koni. Ale s průběhem posledních zim to vypadá, že místo čekání na sněhovou nadílku se všichni budeme těšit se zbytkem světa na AliExpress day a slevy až 90 %.

Proč nakupovat na AliExpress

Nákupy na AliExpress se stávají čím dál oblíbenější. Za pár drobných si pořídíte kryty na telefon, nabíjecí kabely, slušivé kousky do šatníku, hračky pro děti i telefony nebo třeba drony. Co je v Čechách drahé, je v Číně levné. Přitom ale obstojí v porovnání kvality. Podívejte se sami, co vše se dá na AliExpress nakoupit.

AliExpress Day přinese slevy až 90 %

Jednou v roce se ceny na AliExpress rapidně sníží. Ten den je každoročně označován za Global Shopping Festival a slaví se 11. 11. Prodejci snižují ceny a očekávají enormní tržby. Při slevách až 90 % se není co divit. Jen v loňském roce během jedné minuty a osmi vteřin utratili lidé z celého světa 1 miliardu dolarů. Ale pozor, slevy trvají pouze do 12. listopadu. Tak ať je nezmeškáte.

Jak si udělat nákup na AliExpress ještě levnější?

Nejen že nákupy v Číně jsou super levné, ještě výhodněji se nakupuje s Plnou Peněženkou, největším cashback portálem v ČR, a to nejen v Číně, ale i ve stovkách českých e-shopů.

Princip je v podstatě velice jednoduchý. Registrovaný uživatel přijde na web, vybere si ze stovek partnerských e-shopů, přejde da vybraného obchodu a nakoupí obvyklým způsobem. Cashback portál obdrží od partnerského e-shopu informaci o uskutečněném nákupu a na účet uživatele připíše příslušnou odměnu za nákup. Zpravidla se výše odměny pohybuje kolem 5–10 % ze zaplacené částky, ale v některých případech jsou odměny i 25 % a víc.

Jak konkrétně nakupovat s cashbackem na Aliexpressu?

  • Zaregistrujte se zdarma na Plná Peněženka.cz - získáte tím navíc přístup k super slevám a nákupním akcím v 750 obchodech, které jinde nenajdete.
  • Proklikněte se do AliExpressu přes Plnou Peněženku
  • Nakupujte jako obvykle
  • Z nákupu na Aliexpressu získáte až 5 % z nákupu zpět na svůj účet

A jestli jsou vám 90% slevy v rámci Global Shopping Festivalu na AliExpress málo, podívejte se, jaké další obchody nabízí Plná Peněženka pro vaše nákupy - je jich nepřeberné množství a z každého obchodu dostanete část peněz zpět. A pokud vás zastihlo podzimní nachlazení a na nějaké nákupy nemáte ani pomyšlení, vyléčí vás Benu lékárna nebo Dr.Max.