Prvním krokem je udělat si seznam koho a čím chceme obdarovat. Tím druhým pak může být návštěva portálu Ušetři.deník.cz, na kterém určitě najdete mnohé z vašeho seznamu.

Potěšit přitom nemusíte jen věcí, na kterou si obdarovaný sáhne. Stále oblíbenějšími jsou dnes dárky v podobě zážitku. Někoho potěší výlet, jiný třeba chce sklízet víno na vinici. Radost může udělat i návštěva opery. Podobných možností jsou desítky a lze je snadno najít v sekci zážitky na Ušetři.deník.cz. Pátrat po tom pravém můžete například v e-shopech OffroadSafari.cz, Zážitky.cz, Darkovo.cz či Allegria.cz. Všechny navíc nabízejí velice zajímavý cashback až přes pět procent. Při dražším zážitku tak ušetříte i stovky korun.

Na Vánoce se už nyní chystají také e-shopy. Mají speciální nabídky a také zajímavé mimořádné akční slevy.

Jednou z největších akcí je stále populárnější Deník Slevový týden, který se koná od 9. 11. do 15. 11. 2020. Jedná se o týdenní nákupní akci s velkým množstvím kupónů na slevy v e-shopech u známých značek a u regionálních firem po celé ČR. Více najdete na webu slevy.denik.cz

Vše vyvrcholí na, i u nás stále populárnější, Černý pátek. Ten letos připadne na 27. listopad. Stále více obchodníků přitom zlevňuje zboží nejen v tento den, ale prodává ho se slevou až do Vánoc. Internetové e-shopy nabízejí levnější hračky, knihy, oblečení i kosmetiku. To vše je přitom k mání na Ušetři.deník.cz

Záležet bude rovněž na tom, co se stane nákupním hitem letošních Vánoc. Loni, podle obchodníků z e-shopů, před Vánocemi vzrostl zájem nakupujících o desítky procent. Na dračku šla především elektronika jako třeba televizory, fitness náramky, set-top-boxy, elektrické zubní kartáčky, horkovzdušné fritézy, bezdrátová sluchátka nebo mobilní telefony. K nejprodávanějším patřily i hračky jako interaktivní panenky, plyšáci, autodráhy a stavebnice Lego a Duplo. Nákupní špičkou pak bylo loni pondělí 16. prosince. Tedy poslední den, kdy byla stoprocentní jistota, že zboží dorazí ještě před Štědrým dnem. Pokud ovšem nechcete napjatě čekat, zda vybraný dárek z e-shopu skutečně přijde, raději si ho vyberte už nyní. Vánoce budou klidnější a patrně i levnější.

Využívání webu Ušetři.deník.cz, vedle klidného a bezpečného nakupování z domova, přináší pro registrované uživatele také další výhody v podobě nejnovějších informací o všech akcích a mimořádných slevách ve vašich oblíbených obchodech. 

Co musíte udělat proto, abyste bezpečně nakoupili a získali peníze nazpět? Stačí se zaregistrovat na Ušetři.deník.cz. Jediné, co pro to potřebujete, je vaše e-mailová adresa. Žádné další citlivé údaje nejsou potřeba.