Poslední rok si s námi se všemi nehezky zahrál. Situace byla složitá a možnost vyžití skoro nulová. Situace se nám ale zlepšila a otevírá se čím dál tím více možností. Tak proč nevyužít možnost navštívit dětský zábavní park Heroland? Letošní sezonu zahajuje 1.6.2021.

Zdroj: HEROLAND s.r.o.

Dětský zábavní park u Kutné Hory

Heroland je dětský zábavní park nacházející se 10 km od Kutné Hory skýtající spoustu možností, jak Vaše děti zabavit. Najdete zde nafukovací venkovní trampolíny pro malé i velké, skluzavky, prolézačky, dětské domečky, houpačky, lanovku, didaktické hry, edukační hry, kolotoče, obrovské pískoviště, vodní svět a mlhoviště, nafukovací dráhu se šlapokárami, pirátskou loď, největší hranolkoviště v ČR, velký dětský herní hrad a mnoho dalších atrakcí. Kromě této zábavy zde můžete krmit domácí zvířátka – ovce a kozy. O víkendech a některé všední dny o prázdninách jsou připraveny také jízdy na koních. Občerstvení je otevřeno každý den.

Zdroj: HEROLAND s.r.o.

Do Herolandu na teambuilding i oslavu narozenin

V parku se pořádají také akce pro školy a školky, nabídku naleznete na našich webových stránkách. Také nabízíme možnost firemních aktivit – teambuilding. Kdo má zájem, může zde po domluvě uspořádat oslavu narozenin. Kapacita parku je až 1000 osob včetně dětí a parkoviště pojme cca 250 aut. Parkoviště, které je zdarma, lemuje celou plochu parku a vy máte tak auto celou dobu pod dohledem a je také velice rychle dostupné.

Zdroj: HEROLAND s.r.o.

Dětské herní prvky na vaši zahradu?

Park je krásně přehledný, takže na svoje ratolesti pořád uvidíte. Můžete si tak v klidu vypít kávu, pohoupat se na houpacích lavicích, využít nové relaxační zóny. A pokud se vám zalíbí některý z herních prvků, rodiče mohou během radovánek svých dětí nahlédnout do katalogů výrobce herních prvků firmy Herold, jehož výrobky můžete zakoupit např. na e-shopu Skluzavky.cz.

Zdroj: HEROLAND s.r.o.

Tak co, kdy se vydáte užít si krásný rodinný den v Herolandu?