Nadzemních bazénů existuje mnoho druhů a velikostí; maličké a nejlevnější nafukovací bazénky se hodí pro nejmenší děti, kterým chcete v parných letních dnech poskytnout nějaké to brouzdaliště. Pokud ale máte domácí mazlíčky s ostrými drápky, musíte počítat s tím, že takový nafukovací bazén nepřežije sezónu. Nehledě na to, že z něho děti brzy vyrostou. Pro rodiny s dětmi se proto jeví jako nejvhodnější bazény s konstrukcí, jejichž průměr začíná zhruba na 3 metrech. Jsou stabilní i odolné a využijí je i dospělí.

Zdroj: Tvproducts.cz

O bazénu možná přemýšlíte jen kvůli dětem. Můžete si být však jisti, že jakmile udeří tropická vedra, s povděkem naložíte do chladivé vody i sebe. Relaxace v bazénku se skleničkou vašeho oblíbeného nápoje po náročném dni v práci se stane jednou z nejpříjemnějších chvilek léta. Vůbec přitom nevadí, že v omezeném prostoru několika metrů učiníte sotva pár temp; sebemenší cvičení pod vodou uleví bolavým svalům, aniž by zatížilo klouby. Každý pohyb se nakonec počítá.

Zdroj: Tvproducts.cz

Na vzhledu záleží

Výraznou nevýhodou nadzemních bazénů oproti zapuštěným variantám byl doposud jejich poněkud laciný vzhled. Sytě modrý plastový plášť vizuálně narušuje jak moderní minimalistické exteriéry, tak tradiční babiččiny zahrádky. Jinak řečeno, z estetického hlediska se nikam nehodí, nikam nezapadá. Dnes už jsou naštěstí v nabídce i bazény s potiskem imitujícím přírodní materiály, jako je dřevo nebo kámen. Jde o decentní a nadčasové vzory, jež budou lahodit oku v zahradě jakéhokoli typu. Vaše skromná oáza letní relaxace se tak může stát estetickou dominantou zahrady, kterou bude obdivovat každá návštěva. Patříte-li k milovníkům ratanového nábytku, jistě oceníte variantu imitace ratanu, která vaši zahradní sestavu na terase dokonale doplní.

Zdroj: Tvproducts.cz

Luxusní dovolená v pohodlí domova

Nadzemní bazén s přírodním vzorem je skutečně jednoduchým a chytrým řešením, jak získat luxusně vyhlížející zahradní koupaliště za příznivou cenu bez nutnosti zdlouhavých a náročných výkopových prací. Jeho instalace a napuštění zabere doslova jediný den a není k tomu potřeba žádných odborníků. Vše zvládnete s pomocí přiloženého návodu.

Zdroj: Tvproducts.cz

Jakmile si jednou bazén pořídíte, zjistíte, že nejde jen o splněný dětský sen, ale také o významný relaxační prvek, díky kterému si i doma budete připadat jako na dovolené. Připojte k bazénu posezení s grilem, lehátko na opalování či intimní večerní osvětlení, a získáte plnohodnotnou odpočinkovou zónu, kde se budete moci celé léto scházet s rodinou a přáteli nebo jen tak lelkovat se sklenkou a knížkou. Děti se vyřádí, vy si odpočinete, a to vše v pohodlí domova či chaty…

Zdroj: Tvproducts.cz