Aktuálně však v této konfiguraci ještě seženete skladové vozy, které jsou navíc s extra výbavou.

„Končící model Škoda Octavia Combi 2,0 TDI 4x4 nyní nabízíme v akční výbavě Fresh za atraktivní cenu a s extra výbavou. Nabídka se týká skladových vozidel, která jsou vybavena automatickou převodovkou DSG, LED světlomety či adaptivním tempomatem,“ říká marketingový ředitel HAVEX-auto Petr Vondráček.

Výbava modelu Octavia Combi je v rámci výbavy Fresh skutečně bohatá. Vozy se mohou pochlubit třeba i vyhřívaným čelním sklem, vyhřívanými sedadly, rozpoznáváním dopravních značek, hlídáním mrtvého úhlu, elektrickým víkem kufru či tažným zařízením. Když navíc využijete k nákupu produkt Financování CHYTŘE, obdržíte k vozu zdarma také předplacený servis a prodlouženou záruku na 5 let nebo 100 000 km. Při koupi v hotovosti můžete tyto benefity získat za zvýhodněnou cenu.

Octavia FreshOctavia FreshZdroj: ŠKODA AUTO

„Velmi výhodné je pro pořízení tohoto vozu využití financování formou operativního leasingu, jehož měsíční splátka v sobě zahrnuje i pravidelný servis a kompletní pojištění,“ dodává k nabídce Vondráček.

O pohon vozu Škoda Octavia Combi Fresh se stará již zmíněný dvoulitrový naftový čtyřválec, který poskytuje výkon 110 kW a točivý moment 360 Nm. Velkou předností tohoto agregátu je také nízká spotřeba a kultivovaný chod. Motor spolupracuje se sedmistupňovou automatickou převodovkou DSG ovládanou přes elegantní volič shift‑by‑wire. Ten nemá pevné mechanické spojení s převodovkou a řazení probíhá čistě elektronicky. Pohon 4x4, díky němuž auto drží na silnici za každého počasí, je řízený elektronicky ovládanou lamelovou spojkou a rozdělení točivého momentu na všechna čtyři kola je automatické a závisí na okolních podmínkách. Toto řešení optimalizuje spotřebu vozu.

Kromě povedené techniky a mimořádné výbavy se Octavia Combi Fresh právem chlubí prostorným a moderním interiérem, který charakterizují minimalistické linie, dvojice obrazovek a ambientní osvětlení. Milovníky moderních technologií jistě potěší podpora Apple CarPlay a Android Auto, rodiče malých dětí zase tři kotevní body Isofix a elektricky ovládaná dětská pojistka. Zavazadlový prostor nabízí neuvěřitelných 640 litrů (po sklopení zadních opěradel až 1 700 litrů) a řadu praktických detailů, mezi které patří síťový program, cargo elementy na suchý zip, háčky či automatické odjištění roletového krytu.

Zdroj: HAVEX-auto