Zákazník na prvním místě, podnikání postavené na solidních a seriózních základech a vysoce kvalitní a inovativní produkty. To jsou hodnoty, které již téměř šedesát let pohánějí vpřed společnost Gondella.
Její počátky sahají do roku 1965, kdy se v belgickém Gentu začaly vyrábět základní prvky regálového systému. „Z důvodu zvyšující se poptávky po našich produktech a s tím se zvyšující potřebou na velikost výrobní plochy byla výroba v roce 1980 přemístěna do průmyslové zóny Eke. Vše vyvrcholilo v roce 1988, v němž byla společnost Gondella převzata současným majitelem,“ říká ředitel české pobočky Dalibor Bosák.

Zdroj: Zadavatel.

V roce 1992 společnost postihl zničující požár, během kterého došlo k totálnímu zničení původních výrobních ploch. Díky přístupu majitele společnosti zaměřenému na servis zákazníkům byla vybudována zcela nová továrna, která byla zprovozněna do jednoho roku od živelné katastrofy.

„V roce 1997 společnost získala plně vybavený závod na výrobu regálů v České republice a začíná se psát historie naší společnosti v České Skalici. Znalost technologií, motivovaný tým a instalace moderních technologií nám umožnili, že Gondella díly byly vyráběny již do několika měsíců po převzetí výrobních prostor v České Skalici,“ pokračuje.

V roce 2005 byl v malebné krajině Říkova u České Skalice vybudován nový závod o rozloze 12 tisíc metrů čtverečních včetně moderního showroomu a nejmodernější lakovací linky.

Zdroj: Zadavatel.

Gondella je nadnárodní společnost zabývající se výrobou modulárních systémů obchodních regálů patřících k tomu nejlepšímu, co je na trhu dostupné. V posledních desetiletích se nakupování změnilo z nezbytné činnosti na zážitek a dokonce na určitou formu relaxace. V příjemném prostředí si zákazník nakupování užívá a je schopen vynaložit svůj čas efektivněji.

„Rozmanitost produktů, kterou nabízíme v kombinaci se širokým výběrem příslušenství a barev činí naše systémy vhodné pro vybavení jakéhokoliv obchodního prostoru. Díky rozsáhlé variabilitě našich systémů se zákazníci mohou spolehnout na unikátnost řešení svých požadavků spojených s velmi krátkou dobou realizace od poptávky až po dodání produktu finálnímu zákazníkovi,“ vysvětluje Dalibor Bosák. Lokalizace tří výrobních závodů v Belgii a České republice umožňuje firmě rychle a efektivně uspokojovat potřeby zákazníků v rámci celé Evropy a severní Afriky.

Zdroj: Zadavatel.

„Přímo v České Skalici se s námi na rozvoji společnosti aktuálně podílí 115 zaměstnanců a samozřejmě bychom velmi rádi přivítali nové tváře, které budou přispívat ke splnění našich strategických cílů. Současně neustále investujeme do zlepšení a automatizace výrobních i administrativních procesů s velmi viditelným zřetelem na životní prostředí,“ uvádí.

Zdroj: Zadavatel.

Narůstající poptávka po produktech společnosti Gondella si vynutila další rozšíření výrobních kapacit a s tím souvisejících výrobních a skladovacích ploch. „V průběhu roku 2023 je plánováno rozšíření výrobní a skladovací plochy na hodnotu převyšující 24 tisíc metrů čtverečních,“ uzavírá Dalibor Bosák.

Zdroj: Zadavatel.