Jak to funguje?

Pojďte zjistit, jak fungují online nákupy, které zároveň pomáhají tam, kde je to potřeba. Prvním krokem je výběr partnerského obchodu podporující tento cashback. Na portálu najdete seznam, kde figuruje celá řada známých značek s pestrým sortimentem, takže si jistě vyberete přesně to, co zrovna potřebujete. Následně kliknete na daný e-shop a pustíte se do nakupování. Až skončíte s nákupem, získáte cashback v určité výši. Procentuální částka, jako věnujete, se liší dle e-shopu.

A komu tím pomůžete?

Smutných příběhů je okolo nás až nepříjemně mnoho. Na cashback portálu podpořit.cz rovnou vidíte, komu směřují vybrané peníze. Můžete si pročíst jejich příběh i to, na co vlastně vybrané peníze budou konkrétně použity. Vše je velmi prosté a jednoduché. Nestojí vás to nic než pár minut při online nákupu. Peníze věnuje v podstatě e-shop, přes který nakupujete, protože zařazení v seznamu obchodů je formou reklamy a jak víme, i propagace něco stojí.

Pomáhejte, až se příště pustíte do nakupování

Už víte, co udělat pro využití cashbacku, který pomáhá. Teď zbývá na to celé nezapomenout ve chvíli, kdy si budete chtít něco pořídit na internetu a pustíte se do objednávání. Pokud se vám tato myšlenka kombinace online nákupu a pomoci někomu jinému líbí, neváhejte a podělte se o cashback portál podpořit.cz i se svými známými. Čím více lidí se o této možnosti dozví, tím více lidem se může dostat pomoci touto elegantní formou.