https://varyada.cz/varyada-club/

Nakupujte s Deníkem, slevy získáte na boty, oblečení i brýle
Jaro se blíží a s ním i Nákupní týden s Deníkem. Již od 15. března máte jedinečnou možnost získat neopakovatelné slevy na produkty našich partnerů. Těšit se můžete na vybrané sportovní oblečení, obuv, ale také na nové brýle, které povzbudí váš jarní outfit. Vše můžete velmi výhodně získat díky mimořádné akci s Deníkem, která nabízí jak slevy v kamenných obchodech, tak i možnost nakupovat z pohodlí vašeho domova na e-shopech.
S jarem přichází chuť sportovat. K tomu můžete využít slevu na sportovní oblečení a zboží od A3 SPORT, pokud potřebujete obměnit váš šatník a boty, pořídit si můžete kvalitní dámskou, pánskou a dětskou obuv a doplňky od značky DEICHMANN. "Zákazníci si v našem obchodním centru mohou vybrat také různé typy bot od CCC," doplnil Martin Malý, šéf marketingu Varyády, s tím, že k dispozici budou také slevy na mobilní telefony a příslušenství od Xiaomi. "Pro využití exkluzivních slev v obchodním centru Varyáda je potřeba mít staženou mobilní aplikaci Varyáda Club z Google Play či App Store. Vše zabere zhruba 3 minuty," doplnil Martin Malý. Podle něj v současné době většina zákazníků nakupuje své oblíbené značky a produkty v e-shopech. "Někteří z nich nabízejí možnost doručení zboží přímo domů k zákazníkovi, v některých případech i možnost přijít si zbožní vyzvednout osobně do výdejního místa v obchodním centru," řekl Martin Malý a dodal, že vzhledem k současným vládním opatřením návštěvnost obchodních center klesá. "I přes danou situaci však lidé do nákupních galerií chodí, například pro potraviny, léky a další zboží denní potřeby," doplnil.

Nabídka slev a karta
Nákupní týden s Deníkem potrvá od pondělí 15. do neděle 21. března 2021. Stačí jen, když si v pátek 12. března koupíte váš regionální Deník, kde najdete nabídku slev a kartu. Ve stejný den bude nabídka dostupná také na webu nakupy.denik.cz. Slevový kód můžete uplatnit ve vybraných e-shopech, slevovou kartu pak v kamenných obchodech. Výhodou je, že slevy můžete využít opakovaně, stejnou prodejnu či e-shop lze tedy navštívit i několikrát po sobě. Týká se to prodejen v celé republice. Slevová karta je přenosná, využije ji tak například vaše rodina či přátelé.

 https://varyada.cz/varyada-club/