BARRISOL je napínaná stropní fólie, která dává prostoru nový rozměr. Přináší do vašich interiérů krásu, kreativitu a novou kvalitu. Francouzský výrobce i český prodejce spolupracují s těmi nejlepšími českými i světovými architekty, kteří používají BARRISOL řešení k tomu, aby svým vizím dali opravdu napnutou sílu. Často se ale na českém trhu setkáváme s tím, že různí výrobci a dodavatelé prodávají pochybné produkty jako originál Barrisol (nebo také barrisol).

Určitě znáte profláknutý vtip o tom, že čím více pruhů, tím více je to Adidas… Pobaví, ale když se zamyslíte nad podstatou, zas tak vtipné to není. Podobně jako módních značek, i v oblasti interiérového designu se setkáváme s masivním kopírováním a parazitováním na dobrém jménu určitých značek. Dnes popíšeme rizika, která s sebou nese aplikace kopií napínaných stropních fólií.

Proč byste měli chtít originál

BARRISOL je unikátní francouzský výrobek, který je na trhu již 50 let, v České republice od roku 1992. Je to vysoce tvarovatelná polyvinylová fólie naprosto unikátních vlastností, která nabízí velkou variabilitu použití. Lze z ní vytvořit dokonale rovný a hladký podhled, současně je ale možné vytvořit podhled takových tvarů, jakých žádný jiný materiál není schopen dosáhnout. Francouzský výrobce, na rozdíl od plagiátorů, stále vyvíjí nové produkty a nové profily. Například nové systémy Barrisol Mirror, Barrisol Clim, textilie Artolis, akustické rámy Arcolis atd.
Stručně řečeno: BARRISOL je materiál, pomocí kterého dostává prostor další rozměr. Má unikátní vlastnosti a celou řadu barevných a povrchových variant. BARRISOL dává podhledům, ale i atypickým řešením, nový rozměr. Inspirujte se realizacemi z České republiky, které ukazují, jak lze v našich podmínkách zlepšit kvalitu interiéru.

Buďte pozorní ke značce

Bojujeme proti plagiátorství, a proto i vy buďte pozorní, když vybíráte svůj stropní podhled. Informujte se o původu, kvalitě i značce, kterou objednáváte. BARRISOL je jen jeden.

Jak poznat kopie BARRISOL

  • Je označena jako „pnutý strop", „pnutý strop barrisol", „napínaný strop typu barrisol", apod.
  • Pnutý strop je výrazně levný a dodavatel nebo výrobce neudává původ materiálu
  • Dodavatel má webové stránky bez označení BARRISOL a obvykle nabízí komplexní vybavení interiéru, pokládky podlah, vymalování, instalace
  • Dodavatel nemá k dispozici certifikáty kvality označené BARRISOL
  • Dodavatel argumentuje tím, že „všechny fólie jsou stejné", „vyrábějí se v jedné továrně jako barrisol", apod.

Proč zvolit originál

  • Máte záruku originálního, kvalitního produktu
  • Dostáváte od nás záruku 25 let na materiál
  • Odborná montáž a servis jsou samozřejmostí
  • Ke každému produktu dostáváte garanční list. Na jeho základě si můžete aktivovat přes web záruku na originál produkt Barrisol.

Chcete vědět více o kvalitě produktů BARRISOL?

Navštivte www.barrisol.cz/original a zjistěte více.