Technologie již pronikly do všech oblastí našeho života, a dokonce i při úniku do přírody se chytrý telefon může stát neocenitelným pomocníkem a rádcem. Telefony toho navíc umí čím dál tím víc a kolikrát by nás ani nenapadlo, v jakých situacích nám dokážou nabídnout řešení. 

Kdekoliv a kdykoliv můžeme nakoupit jízdenky, použít online mapy, vyhledat nejzajímavější atrakce v okolí, aktuální počasí, které bývá na začátku jara obzvlášť nejisté, nebo nejbližší občerstvení. Taky už nemusíme čekat na vyvolání fotek a nakupovat nové filmy. Fotoaparáty v mobilních telefonech jsou dnes čím dál kvalitnější, stačí proto mít v kapse zařízení s připojením k internetu a obrázky probouzející se jarní přírody jako od profesionálního fotografa se mohou ihned objevit na sociálních sítích. Jenže taková hezká fotka v dobrém rozlišení může mít i velikost několika megabajtů a mnozí uživatelé se základními tarify, kteří musí šetřit s daty, si stále raději nechávají své výtvory pro sebe. Existuje ale řešení. S balíčky Vodafone Pass totiž mohou používat své oblíbené služby a aplikace, aniž by se jim přenesená data počítala do jejich celkového limitu.

Například balíček Social Pass umožňuje bez počítání přenesených dat používat oblíbené sociální sítě - Facebook, Twitter, Pinterest a Instagram. Podobně balíček Chat Pass umožní využívat aplikace pro chatovou komunikaci: Facebook Messenger, WhatsApp, Viber, Telegram a Vodafone Message+. Výhodou balíčků je fakt, že je lze aktivovat k téměř jakémukoli aktuálnímu tarifu z rodiny Vodafone nebo k předplacené kartě. Pak už jen stačí bez výčitek svědomí nahrát svůj výtvor na Facebook nebo Instagram a sledovat, kolik „lajků“ za něj od přátel dostanete. Navíc s rychlým mobilním LTE internetem a téměř stoprocentním pokrytím sítě Vodafone už není problém ani se sdílením videí. A není k tomu potřeba nic víc než moderní smartphone s vhodným tarifem a tou správnou LTE SIM.

Během cesty bude navíc o zábavu postaráno, balíček Video Pass je určen pro neomezené sledování videí na oblíbených serverech, jako je YouTube, Stream.cz, HBO Go nebo Amazon Prime Video. Kdo dává přednost poslechu hudby, využije balíček Music Pass, se kterým lze hudbu neomezeně streamovat do mobilu z populárních aplikací Spotify, Deezer, Apple Music nebo poslouchat oblíbená rádia. Jejich výhodou je fakt, že je lze aktivovat k téměř jakémukoli aktuálnímu tarifu z rodiny Vodafone nebo k předplacené kartě. Všechny balíčky přitom vyjdou na 99 korun měsíčně s výjimkou Video Passu, který je vzhledem k větší datové náročnosti aplikací o stovku dražší.