Narážky na kavárenské povalečství už dávno neplatí. V dnešní době je možné příjemné a neformální prostředí kavárny využít nejen jako prostor pro setkání s přáteli, ale i ke studiu či k pracovním schůzkám a skupinovým akcím. Táborské CrossCafe Grand najdete ve zrekonstruovaných prostorách nedaleko centra města. Díky své poloze i nabídce si zde vybere úplně každý, ať už míří za prací, na oběd či touží po chvilce klidu nad šálkem kvalitní kávy.

Výběrová káva a domácí dorty podle originálních receptur
CrossCafe Grand nabízí na mlýnku vlastní kávovou směs a také pravidelně obměňuje nabídku výběrových káv ze všech koutů světa. Na své si přijdou také milovníci kávy bez kofeinu nebo ti, kteří trpí intolerancí laktózy či alergií na bílkovinu obsaženou v kravském mléce. Na výběr je několik variant alternativních mlék.

K zakousnutí v CrossCafe Grand nabízejí sladké i slané snídaně, výhodná obědová menu, zeleninové polévky, saláty, denně čerstvé sendviče, sladké pečivo, a především domácí dorty. Také se mohou pochlubit sladkým pečivem, koláči nebo zmrzlinou. Celá nabídka je vytvořená podle vlastních receptur, vyrábí se ve výrobně CrossCafe v Plzni nebo přímo v kavárně. Velký důraz zde kladou na čerstvost surovin a nabídku pravidelně obměňují a rozšiřují.

Pro pejskaře, maminky s dětmi i firemní akce
CrossCafe Grand toho tak svým zákazníkům nabízí opravdu mnoho. Kromě úžasného jídla a široké nabídky nápojů je možné využít dětského koutku a v letních měsících i zahrádky. A nebojte se vzít s sebou psa či jiného domácího mazlíčka, zvířata jsou tu vítána. Táborská pobočka CrossCafe  je zároveň ideálním místem pro firemní porady a pracovní schůzky.

Bonusový program nebo dárkové karty
CrossCafe si pro milovníky dobrého jídla a pití připravilo také bonusový program CrossCard ve formě aplikace nebo plastové věrnostní karty, který je založený na sběru bodů. Body je následně možné použít na nákup v kterékoliv kavárně CrossCafé po celé republice. A díky možnosti individuálního nastavení bonusů pro firemní zákazníky je možné využít program CrossCard jako jeden z benefitů pro zaměstnance.

V neposlední řadě jsou v kavárně k dostání dárkové karty, které skvěle poslouží jako praktický dárek k narozeninám, Vánocům a dalším příležitostem nejen pro členy rodiny, přátele, ale i pro zaměstnance firem.

Oáza klidu kousek od centra města
CrossCafe Grand v Táboře je útočištěm před venkovním shonem a zároveň moderní kavárnou, ve které si přijdou na své všichni, kteří se v dnešním uspěchaném světě touží na chvilku zastavit a vychutnat si život plnými doušky. Je jedno, jestli míříte na pracovní schůzku, vedete děti ze školky nebo jste se vydali na procházku se psem. Stačí vejít dovnitř, posadit se a naplno si užít svou malou chvilku klidu.