První a nejjednodušší variantou jsou samozřejmě vlastní zdroje. Občas se ale stane, že už v začátku víte, že jich nebude dostatek na pokrytí veškerých výdajů. Nebo se hned při startu něco pokazí a vaše úspory nestačí. Co dělat, když nechcete o půjčku žádat rodinu a přátele, nebo se o svůj budoucí finanční úspěch dělit s investorem?

Pokud chcete mít nad svými podnikatelskými plány kontrolu a přesný přehled o tom, kolik vás případná finanční pomoc bude stát, nabízí se varianta podnikatelského úvěru. Ačkoliv se v posledních letech nabídka úvěrových možností pro podnikatele rozrostla, žádat u banky často obnáší velké množství úsilí a nejisté výsledky. Problém může nastat také v případě, že potřebujete finanční prostředky co nejdříve a nechcete být jejich splácením zatížení ještě několik let. V takovou chvíli je ideální variantou úvěr pro začínající podnikatele.

Ten vám pomůže, ať už potřebujete finanční injekci v řádu desítek tisíc korun, nebo větší finanční výpomoc ve výši statisíc korun či milionu. Splátky si pak můžete rozvrhnout třeba do následujících 12 měsíců, nebo úvěr splatit hned následující měsíc. Díky přesně stanoveným poplatkům ještě před podpisem smlouvy přesně víte, kolik vás podnikatelský úvěr bude stát.

Zdroj: www.opr-firemniuver.cz

Bát se nemusíte ani ručení. Zatímco banky často vyžadují zástavu majetku nebo ručení druhou osobou, podnikatelský úvěr pro začínající podnikatele si při nižších částkách pořídíte i bez ručitele. Při těch vyšších už ručení potřebovat budete, ale oproti bankovním půjčkám budete ušetřeni zástavy majetku. Půjčku pak můžete mít bez zbytečných odkladů do druhého dne schválenou.

Zjistěte o podnikatelském úvěru více na https://www.opr-firemniuver.cz/.